https://encrypted-tbn1.google.com/im...OMGaQSAgGGBEdg
Printable View
Ujutro sam slatka i izuzetno glupa. Oboje traje samo pola sata.
Okolina moja zna, okolina ce ti reci.... ;)
dobro jutro komsije, sta ima novo u mom zivotu??
ja sam od jutros smotana i pitam se sta cu sledece slomit',sta cu jos prosuti,dje cu se jos udariti...i krenulo je da traje cijeli dan.
Just one look at you, and I know it's gonna be, a lovely day...
http://3.bp.blogspot.com/-0oodFEDqOW...in+station.jpg
Za koji dan i ...
Kafa posle 100 godina i gatanje hahhahhahahhahahhaha dobar pocetak dana :D
...And then she left me, saying she knew I'd understand completely...
Igra mi se picigiiiiiiiin :D
Ako nadjem novo lice izacicu medju svet,
s' ovim tuznim licem klovna ne pada mi na pamet...
Srećna, nemam neki poseban razlog :D :lol:
smaram se, u toku je jedan dobar film, gleda mi se, a opet sjutra kolok kojeg bi trebalo spremiti... probacu na dva fronta pa sto bude. :)
blahhh
Ne mogu da radim, ne radi mi se.
Ako Vasa sreća zavisi od samo jednog potpisa osobe suprotnog pola, da bi dobili posao i putovali po svijetu onda ste srećan čovjek.
Hold me , thrill me, kiss me, kill me.