http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...1a27dbef83.jpg
Printable View
Jedu mi se jagode.
Želim jagode!
ima ih na kotorsku pjacu..
Ima ih i u Pg ali one hibridne od kila. :)
Jagode... kad se sjetim kakve sam mega jagode jela prosle godine u ovo doba, ne znam kako se nisam i sama genetski modifikovala do sada.
Jede mi se majkina, domaca pita, koja se sad pece u rerni. Strpljiva cu biti.
Nemoj mi to domace spominjat :)
Pita od višanja. http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif
patim vec mjesecima za---
http://tortekolaci.com/wp-content/up...ova%C4%8Da.jpg
ja mjesecima patim za:
Baklavom s višnjama:
http://www.gazdarica.com/site/slike/...njebaklava.jpg
i urmašicama:
http://tortekolaci.com/wp-content/up...6/URMASICE.jpg
Kako bih smaza sad ovaj pleh urmasicaaa...aaaa SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Sladoled, Nirvana... Ili neki od karamele. Aoh. Ali nećeš. :D
evo sad probah oblande sa jafom...uh, predobro! :D
Probaj cips sa jafom. ;)
Ja volim čokoladu i čips ili smoki + čaša hladne koka koleeeeeee! :)
Baklava sa višnjom?
A ne može brate to, nikako. Kolač sa višnjom, jednostavno... ili izmislite neki drugi naziv.
Zna se što je baklava.
Jagnjetina ispod saca.
Tiramisu.
bilo šta...krepah
pa nije baklava samo sa orasima čoče....glavna karakteristika baklave su kore i preliv, tj šerbet iliti agda a sve ostalo je po mašti volji i znanju kuvara i ima je bukvalno stotine vrsta:)
turski je specijalitet i pravi se kod Turaka ovako:
http://media.snimka.bg/2395/011045370.jpg?r=0
http://www.superodmor.rs/data/images...ver=1326726537
[IMG]http://api.ning.com/files/Uz5d4EE-OJ-K4jOcKjTIlZINt*ys0-Y6wcVrN8Wk*vHLPS*kWYprLv83na*j94givNw6IJ8jGKXDxcgM 90q9XAbN-sGGS3iJ/IMG_5620aUrgupbaklava.jpg[/IMG]