Originally Posted by
swinger
Tvoje razmisljenje je dobro sa stanovnisca koje ima recimo sve i par stotina hiljada stednje . Sad jeste vrijeme za auto staro godinu dana za tako neke stvari . Stanovi su jos skupi a konoh sad kupuje za izdavanje to je mrka kapa .
Ali recimo ko ima par desetina hiljada . Sta on da radi . Za stan nema dovoljno a i da ima recimo knap ostaje bez novca . Da kupi novija kola koliko je to pameyno sada .
Da sumiram ovo je idaealno vrijeme tj vjerovatno ce biti jos bolje za one bogate . Mnogo ce prodavati , pogotovo velike stanove , kupe manju a od razlike zive . Vec nalazim dooobra kola i dzipove god dvije stare za dobru cijenu .
Za one sa par desetina hiljada nema nekog dobrog resenja sem da ih cuva