majstor koji moze da zamijeni 4 prozora, sarke na vratima i cijev od lavaboa?
Printable View
majstor koji moze da zamijeni 4 prozora, sarke na vratima i cijev od lavaboa?
Ima li gdje u PG da se kupe WIFI tajmeri (montaza na DIN sinu, programabilni/on/off/kontrola preko lokalne WIFI konekcije - po mogucnosti bez cloud servisa), i mjeraci potrosnje (montaza na DIN sinu) na bazi indukcije (senzor oko provodnika, bez direktne konekcije na putanji potrosaca - primjer uredjaja PZIOT-E01)?
Ima li neko makar 1 crijep Kanjiža Continental 09.00?
Ne mogu da ga nadjem u prodaji.
Ne znam, moguće, pukla jedna nagrdi me kiša.:) Javi se ako su ovakve.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ba21a061f2.jpg
Đe se može kupit u Pg baš ovakav ventilator?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4a59108cd5.jpg
Sent from Apartaments Dalila
Možda Elkotim,PG
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Električar za neke manje kucne radove, ima li preporuka?
Ima li bilo ko iskustva sa zamjenom gume u rerni. Ne znam kako se strucno zove ali guma koja ide iza vrata rerne https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...75791432d8.jpg
Ako bilo ko ima iskustvo gdje moze da se zamijeni ili naruci preko interneta hvala unaprijed!
Ako je sporet gorenje onda trazi gumu u frigo elektro vujovic
Onda u Eurotehnika
Da li je neko radio emajliranje (farbanje) stare kade? Bilo kakva iskustva su dobrodosla. Ne bih da razvaljujem cijelo kupatilo jer je zazidana a strasno mi bode oci.
Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Evo jedno iz kategorije "bilo kakva iskustva". U okovu kupio emajl sprej za kadu, počistio kadu i osušio sve dobro,isprskao sprejom dva puta sa nekim razmakom od 4 sata. Prvi pokušaj (kao i inače sve što majstorišem) nije bio dobar,nisam ravnomjerno nanosio sprej i taj sloj je relativno brzo počeo da se skida,nakon nekih 20-ak dana. Da dodam da se kada "sušila" par dana nakon nanošenja drugog sloja spreja.
Drugi pokušaj odrađen ljetos po istom principu uz ravnomjernije nanošenje dao je bolje rezultate, kada se nije koristila nekih 15 dana od nanošenja drugog sloja spreja (i izgledala je kao nova [emoji16]) ali sada nakon 6 mjeseci opet počinje da se skida boja na pojedinim mjestima oko odvoda i opet se neke tačkice javljaju (pretpostavljam da je do majstora)... Planiram i pokušaj broj 3,naravno ako ti neko ne odgovori nešto bolje od "bilo kakvog iskustva" po ovom pitanju [emoji16]
Jel zaista neophodno toliko dana susenja, bas nemam iskustva sa tim? [emoji52]
Ako niko ne bude imao iskustva, da mu je neko ko se bavim tim radio, moracu i ja pokusati sam, na sta ce to liciti, mogu samo pretostaviti... ali tako se uci. [emoji16]
Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Probao i ja. Vodobrusnim skinuo rđu oko slivnika(makao ga prethodno, naravno). 4-5 puta isprskao okolo(zaštitio ostalo trakom i papirom) uz pauze od 15-20minuta. Pola godine ima, nije otpalo ništa al rđa probila tj vide se crvene tačkice tj nijesam dobro očistio. Isto emajl sprej iz Okova.
ja sam radio ljetos farbanje kade,do sad je boja kao i prvog dan,kupio sam farbu za kadu u radnju kameleon na zabjelo kod zgrade splicanke .kadu sam brusio masinom slajfericom sa papirom p150 i p220 (to su oznake granulacije)jer sitniji ne moze nista emajlu koji je na kadu ,moja kada je imala nekoliko sitnih tackica rdje na dno pa sam to morao obrusit brusilicom,posle sam namazao wurth korektor za rdju da ne bi ponovo probijala.
osusio je i ocistio sa antisilikonom a ti mozes sa bilo cim sto ce odmastit kadu ako je nesto ostalo posle brusenja,posle farbanje sa bojom u dvije ruke
imas da kupis onaj mali sundjer za lak za mali valjak i treba ti cetka jer ne moze da pridje svudje valjak ( oboje po dva komada)
prvi dan pripremis kadu i ofarbas jednu ruku (mora da se susi 24h) i sjutra drugu (isto se susi 24 h) posle toga se moze upotrebljavat
Sve zaboravim,ili nemam volje da napishem,ne znam...
Uglavnom dodje majstor uz Frigoelektra,jer je pod garancijom,i veli sve je tebi ovdje ispravno,a sigurnosni ventili cure kod svih Ariston bojlera zbog jakog pritiska,i upucuje me na Vodovod,da njima kazem da nekakvu klapnu otvore u shahti i tako se kao smanji pritisak,e da,i daje mi uputstvo tj. kaze mi da stavim bojler na 2 da grije,i ajde rekoh ok...i nakon par dana ja primijetim da dok dodje do dvojke treba mu najmanje sat vremena,a prije mozda 40ak min,a sa tom kolichinom zagrijane vode se moze istushirati samo jedna osoba...
Da li da ih zovem ponovo,da li da mijenjam bojler poshto sam pun para pa da ih bacham na bojlere,ne znam.
Totalno isto su nama rekli kada smo ih u poslovni zvali. Visok pritisak i ćao. Čitlala sm an anet pa sam smanjila temperaturu sa 80 na 50 i ne curi sad.
Neka ti zamijene bojler jer nidje kod cijene nije sigurno pisalo da kod Ariston bojlera cure siguronosni ventil i da za dodatne info zoves vodovod. Mater li im njihovu. Kod koga si to kupio ? A ti iz Frigoelektro bi kliker pokvarili, eto takvi su majstori. Znam jer sam imao problem sa termostatom u frizider, 5 puta su dolazili. Na kraj veli ne mozemo naci drugi a ovaj jedino na jednu temp da radi. Ok, reko' napisi mi ti to napismeno iza priznanice i potpisi. Sa tim u radnju, okrenuli ih ovi iz radnje da potvrde i kraj. TAKO DA NEKA TI NAPISE DA MORAS VODOVOD DA ZOVES I DA SU TAKVI VENTILI pa neka ti gospoda daju bojler sa ventilima koji nisu takvi. ***** jedna bezobrazna.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Curi on i na toj manjoj temp,pustish chesmu bilo koju,prestane curiti,ali ta kolichina kao shto rekoh je dovoljna za jednu osobu i posle opet ukljuchuj da grije...
Kips,nece da zamijene,kazu da je i ventil ispravan,nego pritisak vode je jak...nemam ja zivaca sa njima da pregovaram.
Imam isti problem, Ariston bojler crkao grijač posle mjesec dana, jedva su se dovukli da naprave, curi mi na ventil isto, imam ventil za smanjivanje pritiska vode i to ne pomaže, majstor veli to je normalno, i ako smanjim još pritiska neće pomoći, nije normalno ali šta da se radi.
Uglavnom tvrdi da je problem u nepovratni ventil i ko to ima tocice mu, taj sistem za smanjivanje pritiska nije isto što i nepovratni ventil ali kome to objasniti?