mislio sam na mishka
Printable View
Vidjecemo. Sjetite se meca JDS-a i Hunta, JDS ga je nekoliko puta bacio bez problema, i mogao je dolje da ga unisti, ali je ipak u svom stilu htio da zavrsi mec i nokautira ga u stendapu. Takodje Hunta je i Roy debeli bacio, tako da mislim da Hunt nije covjek koga je tesko sprovest u parter bez obzira na kilazu koju ima, a Werdum se nece kockat. Zbog toga mislim da je Werdum apsolutni favorit u tom mecu.
Naravno, ako se borba bude odvijala na nogama tu je Hunt u prednosti, ali to nece bit slucaj.
Werdumu je JDS najtezi protivnik.
ps. Aldo bi nocas mogao da izgubi pojas, kvotu 3 na Mendesa vrijedi igrat, jer realno je 50-50%
Isto mislim da nema šanse Hunt, ma koliko ga volio. Ima malo vremena za ozbiljne pripreme, a i da ima više, ne vjerujem da bi to uticalo na ishod. Werdum mora da je maksimalno spreman. Rušiće ga Werdum i dolje lagano završiti. Ne vjerujem da ima šanse da ga Hunt završi. Werdum na samu opasnost da popije udarac sklizne na pod, a Hunt nema naviku da dolje završi protivnika i kad bi ga uzdrmao. Izgleda mi kao jednosmjerna ulica za Hunta. Samo me kopka da li je Werdum nabildovao samopouzdanje što se tiče stojke preko mjere pa će htjeti da umori Hunta pa ga onda ruši, ili će biti pametan pa odmah ići na rušenje.
Ovaj trid mi je sluzio kao terapija,a poceh da pricam sam sa sobom aaaaaaaaa...
Dejan Zlatičanin vs Aleks Bone (www.rtcg.me 2014)
http://www.dailymotion.com/video/x28...-me-2014_sport
Nikola Sjekloća vs Horhe Rodrigez Oliveira (www.rtcg.me 2014)
http://www.dailymotion.com/video/x28rmb7_nikola-sjekloca-vs-horhe-rodrigez-oliveira-www-rtcg-me-2014_sport
Quote:
Crnogorski bokseri Dejan Zlatičanin i Nikola Sjekloće ostvarili su pobjede na memorijalnom turniru Vidoje Sjekloća u Budvi.
Zlatičanin je nakon deset rundi, odlukom sudija na poene, pobijedio Ekvadorca Aleksa Bonea i ostvario 20. pobjedu na profesionalnom ring
Sva trojica sudija dala su prednost crnogorskom borcu (100:91, 100:91 i 99:91).
Bone je dva puta bio u nokdaunu, ali je izdržao borbu do kraja, iako je Zlatičanin dominirao od prvog do posljednjeg minuta.
Sjekloća je na poene bio bolji od Horhea Rodrigeza Oliveire iz Urugvaja jednoglasnom odlukom sudija (80:72, 80:72 i 80:72).
On je zabilježio 28. pobjedu na profesionalnom ringu, na kojem ima i dva poraza.
Sjekloću 22. novembra u Liverpulu očekuje kvalifikacioni meč za titulu prvaka svijeta protiv Koloma Smita.
Pobjede u uvodnim borbama ostvarili su oba crnogorska borca.
u debitanskom meču na profesionalnom ringu Hercegnovljanin Dilan Prašović pobijedio je jednoglasnom odlukom sudija Aleksandra Petrovića iz Srbije, kao i Cetinjanin Dragan Roganović koji je bio bolji od Aleksandra Bojića iz Srbije.
Italijan Frančesko Romenjani nokautom u drugoj rundi pobijedio je srpskog boksera Dalibora Terzića, a jednoglasnom odlukom sudija slavio je i Miljan Rovčanin iz Srbije protiv Hrvata Marka Rupčića. www.cdm.me
Oce li biti neki link za uzivo pracenje Bisping vs. Rockhold?
Imas na vipbox.tv i na lemonsport svaki event.
E hvala.
Shogun Rua vs Ovince Saint Preux od juče
http://www.youtube.com/watch?list=UUv_s-FKXBwsq1zy4GCR3Ycw&v=cRqbHVtzcCE
Fabricio Werdum vs. Mark Hunt sledeći vikend UFC 180
Odličan countdown
http://www.youtube.com/watch?v=HEMK6y2tlTw#t=643
Trebace neki link za pracenje ovoga. Ali nesto jednostavno, dje ne iskace po 4686168445 prozora adverts i ostalih virusa.
Navijam za Hunt-a.
Micko Zizic ima 21 mec u Vegasu protiv nekog lika sto ima perfektan skor(8-0) kao on.
24. januara poslastica. U Švedskoj Gusstafson - Rumble Johnson, za izazivača.
Samo mi je žao što je potencijalno veoma ugrožen revanš Gussa i Bonesa
Borba prije njih Mousasi - Henderson.
onaj rumble ima velike shanse da izbije jones-a ako to cormier ne uradi, ali evo vidjecemo sto ce bit. A sto se tice ovog proslog event-a ovaj rockhold je jos jednom pokaza da je klasa od borca, kad je bio u strikeforce nekako mi je to vise izgledalo kao da se bori na talenet nego ista drugo, a sad vec je to na jednom nivou vrhunskom, jedino mislim da bi vece probleme mogao da mu napravi neko ko ima dobrog trenera koji bi jednim dobro upotrijebljenim noznim tehnikama mogli potpuno da onesposobe njegov stil borbe, to mu je ja mislim jedina mana stila borbe, sto je non stop ta desna noga ispred, 2,3 dobra udarca u nju i cao sa drzanjem samim tim cao sa dobrim rucnim tehnikama jer kad ti je noga ostecena ne mozes dobro da se oslonis na nju a samim tim tvoji udarci rukama nemaju potporu ili "uzemljenje", tako da dobar leg-kicker bi ga moga onesposobit, inace osim toga ne vidim ko bi ga mogao pobijedit.
Skor protivnika ne treba da zavara. Sve su to bile kante.
http://boxrec.com/list_bouts.php?hum...5019&cat=boxer
a to sigurno,traze oni micku lakseg protivnika ,to je poznato u profi ringu,ali ako misli nesto da napravi mora da naleti na pravog i da pokaze ko je ...koliko citam o njemu ,izgleda da je momak nevjerovatno spreman i da takvu volju malo koji bokser ima ,vjerovatnoje to roy vidio i uzeo da radi sa njim...vidjecemo,volio bih da mu se taj trud isplati ,krvavi je to rad
Werdum vs Pekovic
Attachment 126322
werdum je ogroman lik, ali naspram pekovica izgleda ka dijete :lolblue:
Ali bi ga to dijete u ring isprebacalo uprkos njegovoj visini i velicini. :lol:
Isto kao sto bi ga Pekovic dobio na poene u kosarku. Svako svoj zanat. :D
Navijam za Hunt-a... i dalje mi krivo za onu "pi-ckastu" pobjedu Werduma protiv Fedora. Znao je Werdum za svoje prednosti a MOZDA i Fedorovu manu za parter i da ga u stand up ne moze dobiti nokautom jer je Emelianenko masina na nogama kad upotrebljava ruke, melje. U svakom slucaju je meni ljepsa borba sa nokautom nego submissionima. A koliko sam gledao Werdum vs. Bigfoot, u Strikeforce, ni njemu (Werdumu) nije zlatan kardio bas, cini mi se da je bila treca runda i sve u stand up, nije uspio da ga baci na parter i onda se drzao na noge sve te 3 runde, zamah rukom mu je bio toliko spor da nije mogo da spoji dva udarca.
a ne velim da bi ga pekovic izbio, ali ocu da kazem kako ima neku konstituciju i visinu, znaci da se bavio mma-om sigurno bi dobar bio jer vidji kolka mu je shaka a prednost je biti koshchat u borilackim sportovima, jer kochati osim shto su optorniji manje osjecaju bol sto prestavlja psiholoshku prednost u borbi.
http://p1.trrsf.com/image/fget/cf/61...t-111114-2.jpg
evo bolje slike, vidji mu shaku XXXL haha
Ali kad imas vise mase jaci je udarac, veca sila djeluje. Pogledaj Hunt-ove nogice i nogice ovog kosarkasa do njega. :lol:
Svaki visociji tip ima vece sake, stopala ... a i kosarka valjda ucini svoje. MMA je zahtjevniji, naporniji i tezi sport od kosarke. Kad se nadjes u oktagonu, tu nema zabusavanja, u smislu da ce drugi ulecet i dat mu par nokauta dok ti odmoris ili popijes vode. To ti je sto ti je. :lol:
Ali pazi kako je Werdum svuda popunjen misicima, Pekovic recimo ih ima svuda ali nisu toliko izrazi i definisani, oblikovani. Dosta ga vadi visina.
Gledaj Werdumov lakat i Pekovicev lakat...
Peka ne znam koji centar moze pomjeriti. Ali nebitno.
Sto se Micka tice, znam decka i stvarno je rijec o odlicnom momku. Nije furac, nije neko smece, vec vaspitan i posten lik. Kad sam mu trazio neki snimak borbe, momak je to meni dao posle mjesec dana. Mislio sam i da je zaboravio na to. Ali cekao da uzme od nekog druga, upovao na net i dao mi link tati da bih pustio.
Prvo je trenirao u Mejvederovom dzimu. I sparingovao sa svim bokserima koji nesto znace. Ali mu je trebao dobar promoter i neko da ulozi u njega. Kazu mi da je Dzons usao u ring i da su se bas posibali tokom sparinga i da je ovaj odlucio da ulozi i sredi mu borbe. Dali su mu ovog prvog, nema poraza, vjerovatno nesto zna. 8-0 skor valjda ima. Znam da trenira i kida da bi uspio, samo da se to vrati. Ima on jos vremena da uradi nesto bitno, a ima opasan udarac.
Ja docekati ne mogu ove dva meca u poluteskoj. Dzonsa i DS, gdje cu za DS svim srcem biti :D Jer mi je lik gotiva od kako sam ga gledao na onom turniru protiv Big Futa.. A ovamo Rumble mnogo zajeban, mogao bi da naslozi ovog Gustafsona. On bi se poklao i sa ovima u Teskoj, ali ovdje i on, a i DS imaju vice sanse.
nocas kljicko pulev ...bice gusto ...
salim se naravno :D