Vuchinic ne da nije motivisan da igra za reprezentaciju, nego mu puca qurac od Niksica sve do Koloseuma! A i nije nikako dobro za moral ljudi da postoji toliki jaz u popularnosti i "kvalitetu" izmedju njega i ostatka tima. Ne znam... previse se nade polaze u njega, umjesto u kompletan tim. Mada, nisam struchnjak :D

