:)
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7...ogr5o1_500.gif
Printable View
Kako mi fali ponekad fast forward opcija da premotam nekoliko dana. Da mi se neke kurve ne motaju po glavi više.
A i da primim platu, realno.
To bi bilo baš dobro.
:)
Pa za te kurve nemas lijeka :D a platu valjda primas u ponedeljak. :D
I meni das pola :D sto ce ti cijela plata?
Stipso! :P
:)
Lapsus. :D
A stvarno bi mog'o castiti nesto. :D Makar jednu turu. Ne pijemo alapacha i ja puno. :D
Jes da imaš te lokne i to, ali jedino da se ofarbaš. I to baš da se sagoriš.
Pa i da razmislim.
E pa ne da mi se da odem tamo... E vala ću poć jedan dan, pa ne zvala se kako se zovem... :)
Je li neko reka' lokne?
Lokne su bljak :D Daleko li je utorak.
http://www.time-management-central.n...ment-clock.jpg
I dalje odlažem svoje obaveze, a vrijeme...
Nije život težak, teški su ljudi (sa naglaskom na ženski rod).. :/
http://1.bp.blogspot.com/-Qw9lCEGFLr...f25go1_500.png
posebno ovo prvo...
me sooo hornyyyyy
Još sam pod utiskom sinoćnje odlične igre naših košarkaša. Osjećam se lijepo.
http://media-cache0.pinterest.com/up...Iqtf2p7v_f.jpg
Brate, je li ovo misao ili osjecanje?
Jebene stepenice.
Evo ja se sad osjecam kao ova zgrada
http://www.microscopy.wisc.edu/files...20Building.jpg
E, al preko slike trebas da skapiras kako se osjecas. Znaci ti se osjecas STATICNO. On se osjeca... Hmmm, posto se gleda sa vrha stepenica prema dolje, a onda opet tamo vidis uspon, on vjerovatno osjeca kako mu u zivotu sve lose ide, al opet zna da ima izlaza i da ce kao penix da se nadigne, ovaj, uzdigne.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Oplodi me Rotflmaomgže.
Mogu ti reći da mi je inspirativno bilo ovo tvoje tumačenje. Samo što sam ja obratila pažnju i na druge detalje slike. Kroz put kojim se prolazi prostire magla što ukazuje na nesređene emocije u ovom periodu. Primjećuješ kako su stepenice lake da bi se neko spustio, ali ako krene da se penje nailazi se na gomilu životnih prepreka gdje svaki novi izazov je teži i teži, na kraj su stepenice potpuno ravne što stavra još veće poteškoće ali zbog puta koji se jasno vidi osoba je borac u životu i spremna da se suči sa svim problemima. ;)
A ja se osjećam kao ljenčuga :D
http://www.lazybag.rs/assets/img/v2-mislilac.png
http://demonsofdistraction.com/blog/...py-at-work.jpg
Potreban san. Prijeko.