https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...54cf9781af.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Printable View
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...54cf9781af.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Roda ce joj u usta ulecet
Najbolji film.
Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Upravo sam se okliznula i zariljala ka' džora u blato ispred zgrade, umazana od glave do pete.
Ili što bi naše zvijezde i blogerke rekle - bila sam na organski tretman ljekovitim blatom.
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Kad citam ovu krknu isto ko da citam nekog bota sa tvitera..
Danas kad svi kucaju i rijetkoko olovku u ruke uzima, lijepo je vidjeti kaligrafiju...bar meni.
https://www.facebook.com/mrkaligraf/...5193780082907/
Ovo je prelijepo!Uvjek sam voljela da vidim ovako lijepa slova.
Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
''Sve žene su kurve. Oprosti oče i ti si žena'' - Kylie Jenner
https://youtu.be/co_ntVBrNJo
Kako bih uz ovu pjesmu poio bocu vinjaka
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Subota,sunce prolazim kroz kvart,preko viseceg mosta nidje ljudi,buke.Posli ovi za vikend u svoje krajeve (ne vrcali se ) :D
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Dan koji treba prespavat, no mi se ne može.
https://youtu.be/r-cGXfxFXGE
Sent from my SM-G955F using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...2714f3e3f9.jpg
ostao najbolji
Sent from my iPhone using Tapatalk
PS1 sam se ubijao, nikad zastekao nije.
PS2 sam morao laser da mjenjam nakon znatno kraceg koriscenja.
PS3 sam koristio i smorio se brzo.
PS4 sam skroz i iskulirao.
Eto.. cisto da se nadovezem a da ne idem dalje i zalazim u drugu temu (Djetinstvo) :D
Ja dijete, igrao ps1 po cio dan, iznajmljivao i tata mi kupi ps one (manji onaj) ja u plač ... neću ovajjjj... [emoji23]
I sjećam se bile su ntsc i pal igre, jedne je čitao a druge ne... pa sam morao neki disk svaki put prije pokretanja da ubacim i nešto isklikćem...
Ps4 sam brutalno igrao pes16 cini mi se, 2-3 turnira stizao do finala, osvajao, gubio :D
https://youtu.be/wghW9z-pqZo
Pričaj.
Sent from my SM-G955F using Tapatalk
gledam neki prilog na TV i sad intervju i dolje stoji ime i prezime i ispod toga - VEGAN
dokle to ide
Sent from my iPhone using Tapatalk