Kako mediji podizu (politicke i macionalne) tenzije zbog utakmice izmedju dvije drugorazredne reprezentacije.....strasno.
Printable View
Kako mediji podizu (politicke i macionalne) tenzije zbog utakmice izmedju dvije drugorazredne reprezentacije.....strasno.
nisam u toku, sta je fora sa lidlom i piletinom?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Otvoren Lidl u BG, dali nevjerovatno niske cijene, izmedju ostalog i piletine. To se cudo cini. Ima da prokokodacu koliko su piletine kupili. Procitah da je neki lik kupio 500 kila secera.
A da im trazis participaciju, oci ti izvade.
Balkan posrrani.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad htjedoh napisat' nesto slicno... Znaci totalno bezvezna utakmica, malo kome zanimljiva a mediji digose tol'ku prasinu a i nadlezne institucije ispratise sa prodajom karata uz licne karte, angazovanjem specijalnih policijskih snaga i ostalo... Dje mi zivimo i koliko nas truju sa svih strana...
U najmanju ruku, coek bi pomislio predratno stanje.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHA auuu presmijah se ovom komentatoru.. Je li moguce ovo hahahhahahahha
Kod nas sve kasni, jbga
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f1d6c9b99b.png
mrtva sam i odoh na odmor.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/Wl5COqtksLE
A ja sve to plus bosanac ,kanađanin..
Vazda kad uđem u neki tržni centar, tu je ona čistačica ispolirala dio đe ću ja da prođem, pa skačem tuda ka balerina dok ona cokće za mnom...
Nema Bolji moj miodragehttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b4339a8301.jpg
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Bukurest, ne znas sto ces od sebe i odes u lokal, nema mjesta. Drugi, pun. Treci nedje u pm samo da pivo popijes. Sjedi par blizu 50 godina ja pitam mogu li sjest za sank sa njima. Moze lagano. Pricaju oni ja pijrm i na tel. Kad ona krece da izadje napolje na cigaretu (niko ne smije u raspaloj rumuniji da pusi unutra) i on joj dobaca nesto a ona njemu podize srednji prst. Kad brat dize tei prsta i kaze srbijaaaa:)
Ja rekoh molim, kad on zezas li me. Dakle covjek rumun iz temisvara na granici sa srbijom, kaze srbi ih hranili i kaze za sebe da je srbin iako rumunsko vojno lice i radi u brisel.
Pa brat me odusevio makar se ispricah sa nekim.
Covjek sve zna, veli brate da pustim himnu moras se dic inace ojdeee:)
Jbm ti u bukurest od 2.5m stanovnika nadjes jebenog covjeka koji prica isti jezik. Kako li ga je srest nedje na kiribati ili u kubu onda:)
Inace ima nas novljanin na kiribati hahah
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Jao, jedva cekam da vidim moderne podgoricanke u ovom zadnjem kriku mode.
https://m.cdm.me/lifestyle/moda/kupu...dnog-proljeca/
Права ствар, умјесто да се какав раштан спреми оне ће га метнут на ногу. Пакао.
Da bog da bilo moderno i špagete niz glavu da vise umjesto kose...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
nisam siguran jel prvi rodjendan djetetu ili svadba neka
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dio djetinjstva
https://pbs.twimg.com/media/DpfRKLKWsAIj0C6.jpg
Serovala sam post moje manikurke na story. Jesam li ja sad infuencer?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Influenserka, instagramerka i yutuberka, 3 u1
Kako je krenulo ovim autoputem ce jedino ici pjesaci i biciklisti, a na ulaz ce bit autostopera ka na čekanje put Cetinja u srecno vrijeme
http://www.vijesti.me/vijesti/nove-c...-centi-1008442
Jedino ka' sam pjan mogu zaspat' na ledja