Tripleta umro ali ne od korone no od tindera
Printable View
Tripleta umro ali ne od korone no od tindera
Neki nezadovoljni muž mu došao pera?
Poslato s Jadrana
eno ga na sportski dio foruma..
ziv je
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Sad ti je najjače daj joj napišeš: "dođi da zajedno peremo ruke".
A da njemu neko napravi meme ka Kacavendi ono Karamteen. [emoji23]
Kakav je spektakl bio zadnjih desetak dana. Ljubav veli u doba korone
Prije mjesec dana mi jedna moja cura veli “a sto se ne bi sad vidjeli u Moskvi, dosta smo se gledali po Podgorici” (5 puta je dolazila u cg iz Krasnojarska, a to je 8 sati leta u jednom pravcu, znate li kad bih ja zbog nekoga putovao toliko...veazi...). Ja rekoh, a dje sad da se gledamo, vidis li sto cini ovaj virus a i nemam para sad (a tih 500€ imam ali mi se ne bacaju sad). A ona meni - ne budi cava, kakav virus ovo ono, a ja cu ti platiti sve ne brini za finansije. Te mi ona kupi karte, rezervisa hotel, izvodila, taxi u oba pravca platila. Te ja prodjoh samo sa bus kartom do tivta i nazad. Sponzoruse likes this.
U MEDJUVREMENU ja nadjem slucajno na badoo jednu nasu curu koja zivi u Moskvi i naslozim joj pricu kako cu biti tamo 4-5 dana jer se nalazim sa nekim Rusom da bih prosirio biznis na teritoriju Rusije, pa ako je slobodna mozemo se vidjeti u subotu ili nedelju da se upoznamo. Ona se slozila (nije saglasna) da to bude nedelja.
I nista, dodjem ja tamo u petak, standardno sa ovom mojom sve, crnjaci me da joj verglan bradavice. Kunem vam se to mi je fizicki posao kad treba s njom sex da imam. Cujem se sa ovom nasom da cu biti slobodan u nedelju pa ako i ona jeste da mi samo potvrdi. Stize potvrda. Dolazi mi ona ispred hotela i povedem je u restoran da jedemo i pricamo. Rodjena u Moskvi ali prica nas jer je zivjela i u Cg malo, otac joj je Srbijanac a majka Ruskinja. Ja blebecem nesto, avetam i kroz sprdnju joj dajem do znanja da mi se svidja. Ona nekako rezervisana ali pripisujem to stidljivosti. Ustade se ona da podje do wc-a i tu sam mogao da je snimim normalno jer je prije toga bilo nepristojno da je odmjeravam dok pricamo. Kakva vulva moj karamazove... Kad sam vidio te noge, dupe, kompletan stas brate, visoka, usne prirodne a pune, joooj. Rekoh je li moguce da sam sa ovakvom ribetinom izasao, moze li ovo, hahahaha. I nista, pravim se ja tu pristojan, necu da je napadam i odemo do Arbata da prosetamo. Tu neka bezvezna prica, poce snijeg i vratimo se svako svojoj kuci uz pricu kako nam je drago da smo se upoznali, ako dodje u pg da mi se javi da joj pomognem oko stana jer ga je kupila, bla bla
I odlucim ja da joj ne pisem jer sam mislio da nemam nikakve sanse kod nje, kad mi stize od nje poruka kako joj je bilo lijepo, da joj se svidjam, da bi voljela da nastavimo da se gledamo, juce mi pominje kakva imena volim da dam djeci, hqhahaha. Tacno cu je ozenit. Ali ne vjerujem, cim joj naleti neko interesantniji ode ona, a to znam jer mi nije trazila instagram a ima ga i aktivna je (ja je nasao ali cutim). Nego joj je ta euforija samo trenutna. Mislim da ima i nekog Milosa u pg koji ce joj dat marmeladu umjesto mene jer ima sliku s njim na insta (šatro drug). Na distanci sam, ne smaram je ali se cujemo jer mi pozeli dobro jutro, laku noc.
I da, dok sam bio tamo kunem vam se SVAKI DRUGI lajk na tinder mi je bio MATCH. Ja nisam mogao da vjerujem, i to sve djevojke koje izgledaju kao modeli ali nisam im pisao jer nisam imao vremena da se gledam s njima. Samo mi se jedna od njih prva javila, ostale su cekale da se ja njima javim [emoji3] Tamo ga susio ne bi. I to sto je najjace, samo vrh vagine dolaze u obzir. U pg ipak pravim kompromise jer mi je konkurencija paklena.
Ps: u izolaciji sam, nemojte da brinete
Sent from my iPhone using Tapatalk
A pazite ovo. Instalirao sam couchsurfing (izguglajte o cemu se radi) i likusa mi se javlja da bude kod mene 7 noci. Drugim rijecima, daj mi besplatno nocenje i snosaj.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8c9f0b1ef1.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja bih da vidim tu našu [emoji23]
Nikad ja nisam otkrivao identitet, niti cu. Tako da forumasice slobodno navalite, bezbjedne ste
Sent from my iPhone using Tapatalk
Biće opet mrtva trka u popularnosti između ovog topica i teme i koroni...
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
Tripli lijeci koronu kod djevojaka. Podrska za brata.
Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
on podize imunitet.
guzica obožava ovu temu primijetio sam.
A dje nece...onaj ko ne voli ovu temu je ljubomoran!
Dugo se nisi javljao daj jos koju pricu (ne vjerujem da se samo ovoliko malo izdesavalo za ovoliko vremena).
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Guzica je voajer
Sto je ovo, upaljena je vređalica i to od lika koji je najmanje kompetentan da prica o bilo cemu. [emoji3]
A gooza je uvijek dobrodosla i uzivo da pricamo
Alno1, probaj, ja sam to izbrisao
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne mogu chasti mi,no mi rechi,poslacu ti sliku ako treba,neuchinjen si brate slatki!
Ne znam sto se veijedjas tako lako, sam si se prosuo sa Couchsurfingom i kombinacijama preko istog, ja sam ti samo ukaza na to.
Procitaj malo po netu cemu sluzi Couchsurfing.
Odlicno ja znam cemu sluzi COUCHsurfing i isto tako ne sumnjam da bi kod vas samo spavala na tom kaucu. :lol:
Isto tako na badoo nidje ne pise da ce doci do snosaja kad izadjete na pice, ali isto tako znam da bi kod Buljarice od momka ostalo samo na picu
Sent from my iPhone using Tapatalk
Badoo je dating aplikacija, dok je CS sajt za povezivanje putnika i domacina, i pravit bilo kakvu paralelu izmedju njih je presmijesno.
Nego, nekad je suvisno objasnjavat.
U sustini to bi tako trebalo da bude ali ako se ti svidis osobi, a spavate u istoj prostoriji, tu nema pravila. Jos to nisu Crnogorke pa da moraju da se foliraju. Ja za couchsurfing nisam cuo dok mi jedna osoba nije ispricala sta joj se tu izdesavalo, tako da nastavite da zivite u iluziji. Ja da sam zensko trazio bih zensko drustvo, sta ce ona kod mene kad ne zna jesam li manijak, silovatelj, pacenik?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Za tebe tebra nema granica :)
Tačno se vidi da technus zelen na ovome polju :grin: Zato Tripletica koristi svaku priliku koja mu se ukaze, spaja nespojivo i tako ga meće i preko couchsurfinga. Rispekt za to :grin:
Drug cijelo ljeto tako nudi kauc, samo zenama (cudi me da ga ne banuju zbog diskriminacije hahaha) i dje prodje prodje, a prodje
Pusti, lako cemo za mene zelenog, imam se kad naucit, bice vremena :-D
Nego mi je milo kad vidim ove magove spolnih odnosa, kako bi ga uspjeli metnuli i preko Vijesti.me ili cak umrli.me sa rodbinom od ozaloscenog bi se spojili, meni onda srce puno, ka' da sam ja bio u akciju. :-D
Naravno, tako je i sa SVAKOM OSTALOM drustvenom mrezom. Mozete se vi sastati, ali ako si nezanimljiv onda si donji. Ljepota nije presudna, to znam po sebi. Ovu sto je trazila smjestaj kod mene sam kasnije nasao na instagram i posto joj je profil otvoren vidio sam da je udata i ima troje djece. I ladno putuje sama i trazi pastuve kod kojih moze da prespava. Rusi stvarno svasta dopustaju, nije ni cudo sto ih te zene tamo nimalo ne postuju
Ne znam jesam li vam pricao ali prosle godine dok sam gledao emisiju Nikad nije kasno (zamislite) onaj Zika je reklamirao svoj sajt za upoznavanje srodneduse.net ili nesto slicno i tu sam nasao jednu strasnu MILFaru iz Podgorice. Izveo sam je jednom u Virpazar na rucak, drugi sastanak kod mene i tako [emoji3] Sad se malo smirila, izgleda je decko s kojim zivi provalio.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Od kada sam na ovom topicu moj seksualni život je jadan...
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
Ko kaze da ce da bude losa sezona?! Kako hvalim CG, ni da je Monako. Odmah sam se ponudio “da joj pokazem neka mjesta”, naravno prihvatila ali prije toga mi mora pokazat svoju sobu.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0d91f1bff3.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...63e1478de7.jpg
Ps: i to je ozbiljna glava, gledam joj sad slike na instagram. Vise imam tamo ruskinja i srpskinja no nasih [emoji23] Hvala premiumu sto mogu da mijenjam lokaciju dje ocu. Danas sam malo do Sarajeva otisao ali jos nema nijedan match. Dok u bg, ns i novosibirsk ima mašala.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Na to koji grad odgovori Tuze i povedi je na pijacu. Gasi je!
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
U kuce rakica na vodopade [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ona:Which city to choose?
Tripleta:Konyck city[emoji48]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Povescu je u one favele na Vrela
Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo Ne u Brazil reci
Sent from my iPhone using Tapatalk