ko je vama dozvolio da placete na moj topick e pa ovo smisla nema..
mraste s mog to***** (i dr icinog koja je opravdano odsutna):)
Printable View
ko je vama dozvolio da placete na moj topick e pa ovo smisla nema..
mraste s mog to***** (i dr icinog koja je opravdano odsutna):)
je, je...
opravdano odsutna...i opravdano se prexjutra vraca qci...
ljubac u glavu blesavu! :mrgreen:
uhhh komaj cakam da prides nazaj...
ili ti jedva cekam da se vrnes imam par excesa pashces na dupe i potpisat da je ciro lud budala i dete kreten
ciro lud budala i dete kreten? :shock:
mozda je, ali najdrazi :mrgreen:
eee nostalgija noc je puna tvojih dodira...nooostalgijaaaaaa;)
Aj mrs tamo taman sam pomislio na tu pjesmu ;)Quote:
Originally Posted by TiJaNaaaA
izadji mi iz lokala..Quote:
Originally Posted by NSX
ovo je moj topick i ja cu da ga nosim...
a ti ces na sud zbog fizickih trauma i psiho patnje oduzece ti motor..taj stari krs...
tuzicu e zuhre mi
Tuzibabo jedna :pQuote:
Originally Posted by TiJaNaaaA
tuzicu te kod policije..Quote:
Originally Posted by NSX
kao sh cu i ovu nashu dragu zemlju kad mi bude daleko iz nostalgije za svim kastizima i daljinom njenom cu da je tuzim..
i sad uz pjesmu
gori more tope se planine;)
"... nocas lipi sam usnia SAN (:-() - PUTUJEM TAMO, nocas idem di SVAKOGA ZNAM, putujem tamo, nocas idem di MOJI su svi, putujem tamo....nocas idem di DOMA sam ja, putujem ja, svaka kala di korak mi zna, putujem tamo, nocas idem di MIRISE SO (Jadran!!!), putujem tamo..."
UHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH - IDE MI SE DOMA!!! ... prodje ljeto, a ja nevidjeh CG :-(
Nista propustila nisi... Cekace te sve isto pa naleti neko od narednih ljeta :)Quote:
Originally Posted by bu2nka
eh...bash shteta...a bilo je ...toliko...lijepog:rolleyes: :D :twisted: :mrgreen: :lolblue:Quote:
Originally Posted by bu2nka
neka ne zasmijavaj me sad sam iz kreveta ..eo 2 dana u spavanju provedoh od te ljepote dolje sh je OPIPAH:yipiiii:Quote:
Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
a hsto ti fali, aa, aa, aa?? :mrgreen:Quote:
Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
kakve si ljude upoznala, ne hvalish se, ne??? ;) :lol::
cccc... :devil:
nemoj da ostanesh bez suvozacha :lol:
ajde sad, fino, brzo da se pohvalish kako ti je ovih posljednjih nedjelju dana bilo wrunski!!! :mrgreen:
kome meni?? meni je l meni???
il moodo nema veze kome odgovaram za oboje
bilo nam je nezaboravno ludo ludacki...:)
kaj cemo opet:)
:burp: hahahahha...shto je mashko ispovratjana...shto kako mi je bilo...chesa???okle???dje???ja ne vozim okle tebi to...a upoznala sam...pa...hm...chek da se sjetim...onoga pLjevacha guslara iz "Cube":mrgreen: :-D 8) xixixiixixixixiixxiQuote:
Originally Posted by Dr_ica
a ne tebi, nesreco!!! :mrgreen:Quote:
Originally Posted by TiJaNaaaA
bilo qda--chiro svuda!!! :mrgreen:
hocu daaaa ostarim s toooboooom :lol: :lol: :lol: :lol:
e, sram te bilo, da znash!!! :p :p :p :pQuote:
Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
;) :mrgreen:
tijana 2...owo je bilo tijani1 upujeno...hahahahahha...okle mi je owow ostalo...mislim da je sa l00de i nezaboravne party...nedavno...rvachice mala:mrgreen: :mrgreen: ...l00do burazerke l00do...a ka tjemo JopeT...Boga molim...da ne b00de brzo...bar ne u onom fazonu zhuraje:mrgreen: xixixixiixixQuote:
Originally Posted by TiJaNaaaA
pa bas to ocuuu i ja ooocuuu ijaaaaaaaaaa:(Quote:
Originally Posted by Dr_ica
shto ne??? :lol:
ja bash volim forumashka oqpljanja :lolblue:
mada, shalu na stranu, ruq na srce, nogu za vrat--amok mi je otkrovenje bila! :thumbs_up:
Quote:
Originally Posted by Dr_ica
hahahhahaa...a nisam ja majke mi...keve mi moje Nevenke...xaxaxaxaxaxax...ma shalim se ja machko moja uprskana...fina si ti...na prichu...ma i oako odokativno...a tek onako parapsiholoshki...i$aaaaaaaaaaaaaaaaaa...s tobom cijelom sanatorijumu ne bi bilo dosadno...ma ni sa owom slovenchicom oFFFamo...samo neka ste mi zdra'o i josh veselije...volim I ja vas:mrgreen: :rolleyes:
xaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxa
ne sad sve maske bacimo...bilo je l00do budvanka...shteta shto stvarno nijesi bila tu...plachi saD!!!!!plachiiiiiiii!!!!:mrgreen: :devil:
P.S.Plachesh li???:mrgreen:
/me se nasmija na sve strane
dodji u chelo da te poljubim :mrgreen:Quote:
Originally Posted by TiJaNaaaA
cmoka, ludo!
onda mogu dalje ;) :lol:
eh ciro a mene sto nijesi otkirila ne bi se bunila ni najmanje
:lolblue: e jebite mi sve po spisq ako je ova moodo normalna!!! :lolblue:
al ima pluseve na sve strane!
stvarno!
evo i tebi jednom :thumbs_up: :mrgreen: