Nastavilo se i bagatelisanje sa igračima, očigledno da postoji neki problem sa Radulovićem, tj neki konflikt sa Prosinečkim. Izgleda da je vratio poziv - a zašto je misterija. Svakako nisu "privatni problemi" kako je Prosinečki rekao.
Printable View
Nastavilo se i bagatelisanje sa igračima, očigledno da postoji neki problem sa Radulovićem, tj neki konflikt sa Prosinečkim. Izgleda da je vratio poziv - a zašto je misterija. Svakako nisu "privatni problemi" kako je Prosinečki rekao.
Ako ne najbolja, a ono najizbalansiranija reprezentacija koju imamo od nezavisnosti do danas. Idealan spoj mladosti i iskustva. Nedostaje tu malo klase koju su nekad imali Vucinic i npr Burzanovic, iako ovaj drugi upravo zbog sukoba sa Mirkom i nije mnogo igrao za reprezentaciju. Tako da sto se suve klase i poteza tice tu sad imamo samo Jovetu kojem ce sledeca liga nacija i vjerovatno kvalifikacije biti poslednje u karijeri. Valjalo bi ga ispostovat' da ode na jedno veliko prvenstvo, Euro je idealan za tako nesto, na Mundijal tesko idu repreznetacije kao sto je nasa.
No da bi se to desilo treba nam trener koji makar zna da postavi igru, ne mora da bude moderan i progresivan iako bi svakako bilo pozeljno, ali za takvog su vec potrebne velike pare koji nas savez vjerovatno nema. Dok je god Prosinecki na klupi i slicni veseljaci nema od toga nista. A stvarno bi bila steta jer potencijal koji ima ova reprezentacija je prilican. Prvi put da sredina terena moze da kontrolise utakmice, to nikad nismo imali.
dugačak je spisak takvih. kako tada, tako i sad od kad nastupi oslobodjenje. pa bi valjalo da provjere ko sve ide na mečeve repke. [emoji4]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Djalovic u Maribor izgleda... Ako maknemo Robija posle nekog debakla veceras koji ocekujem vazda je Brna tu
Sent from my iPhone using Tapatalk
šteta što nemamo selektora. jer odje ima potecijala itekako.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sramna igra
Sofro napokon medju svoje:)
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
kakav pas savića, kao amater. ovo čak nije ni fudbal što igraju ovi momci.
btw - kosovo vodi protiv švedske 2:0. dakle mi smo baš sami podrum evropskog fudbala.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Slozio bih se
Ali ovakva bijeda od igre nije odavno vidjena
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Steta sto nijje Brano u studiju. Rekao bi da nisu dobili upalu misica pa ne prelaze centar
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Ne znate vi. Izmorice se Hrvati u drugo pa krece jaka ofanziva od 75min.
Udje marko bakic
Adzic nidje. Kakav pakao
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
ja znam da žuta splaka mrzi partizan iz dna duše ali isto bi valjalo da mu je neko reka' na kojoj poziciji vukotić igra. i kako izgleda to.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Joveta i odbrana, za danasnji fudbal momak neupotrebljiv
Samo nesto skakuce, dobro nedje mirko rece lazni presing joveta igra
Grizw modric joveta skakuce
Stoji ka mrtvi na ovu kornu
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
ne znam da li smo za ovih 17-18 godina ikad gore igrali i izgledali. šole veli preko c grupe lige nacija da se ojde na ep. žuti debil nije sposoban gibraltar da dobije.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Za mi ga je iskreno. Vazda je zelju imao vise od svih njih skupa.
Još na ovako nebitan meč…
Tuge ove.
Dejo nikad ali nikad nece dovesti krstenog selektora jednom je to uradio i to je trajalo godinu dana, covjek je sujetan ka igrac bio i ka predsjednik saveza je takav ostao, niko ne moze biti veci od njega pa sve da sagori, okolo su mu sve dupelisci i klimoglavci, za dobre plate glupog covjeka podrzavaju na putu konstatnog unistenja cg fudbala
Ovakvu statisticku razliku jos ne gledasmo
https://www.uefa.com/european-qualif...ro/statistics/
Dno..
Bolje da istakli transparent, ostavljamo vam robija besplatno u Zagreb
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Dejo je glupan
Odje dovedi nekog italijana no bi on kakav je glupan gatuza doveo
Dje je onaj sto je bio kod albanaca
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Jbga sva Robijeva i Dejova studiozna taktika i strategija pala je u vodu nakon crvenog kartona inace hrvati ne bi znali sta ih je snaslo u drugo ovako mi smo htjeli ali eto nije se dalo [emoji2369]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo nešto dosta bjednije i od same igre:
https://static.klix.ba/media/images/...908177.jpg?v=1
Savićević je poodavno rekao da dok je on na čelu saveza stranac neće biti trener, tj. samo ex-yu treneri dolaze u obzir. Treba li išta dodati?
Vazda smo poltroni bili
I to oni pravi, bez pardona
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Đaloviću je propao dogovor sa Slovencima. Eto prilike.
Prosinečki je još jednom objasnio kako uništiti sopstvenu ekipu pošto su mu Bakić, Lončar i Kuč izbor ispred Adžića (nakon onakve prethodne utakmice).
Super su se udružili on i Tudor da Adžića zaštite od fudbala.
Fudbalska utakmica izgubljena Diplomatska dobijena!
Cudi me u fudbal da nije bilo 7 : 0 ... hrvati su mnogo veci level...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
E moj Savićeviću koga si nam ti doveo, purger-purgeru liči...
https://www.vijesti.me/sport/fudbal/...nim-problemima
Možda je nepotreban transparent,ali je itekako potrebna promjena svijesti kod naroda u ovoj državi. Ko ne osjeća sramotu zbog agresije na Dubrovnik,nema ga sto ni bit blam zbog ovog transparenta.
Takodje,naši političari (jedan dio) cine sve da poremete dobre odnose koje smo imali sa hrvatskom poslednjih decenija,je li to naredba od gazde vucica ili samo animozitet(da ne kažem mržnja) prema hrvatima… isto vazi za hrvate naravno,ko ne osudjuje jasenovac i sve ustaske zlocine taj obraza nema i ljudskosti.
Sto se teme tiče,a nemojte mi ljudi pominjat djalovica na klupU reprezenatcije.
Jako mi je drag,možda se i varam,ali da on dodje sad da bude selektor je dosta teško po meni,poslije uspjeha koji je imao u Rijeci. Ako ipak dodje svaka mu cast,ali treba razumjeti da i on oce da napreduje u trenerskoj karijeri.
A sa našom reprezentacijom teško da će imati uspjeha,možda iduce godine u tu famoznu C ligu nacija koja će nam biti kako sofro reče ogromna šansa.
Sto se tiče ovih kvalifikacija,moramo biti realni da je Hrvatska dosta jača od nas,a nismo ni nivo ceske. Mada je odje po forumu u svake kvalifikacije neki optimizam koji nema veze sa realnošću. Ne računajući tu C ligu nacija koju ćemo igrati iduce godine,za nas je drugo mjesto veliki uspjeh.
Realno je kad smo bili drugi iza engleske bio možda i najveći uspjeh reprezentacije i nas maksimum. Nadam se da se varam,ali uprkos tome sto se pojavljuju i dobri mladji igrači mislim da će nam borba za drugo mjesto u budućnosti biti grcevita(opet kažem ne računajući C ligu nacija koju igramo iduce godine)
Jel ovo kordinirana akcija navijačkog šurdulinga sa predsjednikom njanjavim
sjećam se reakcija odje pred meč protiv Srbije prije dvije godine - kad su lokalni dfovci koje je sns uprega da navijaju protiv države u kojoj su rodjeni skandirali imena ratnih zločinaca i vrijedjali Crnogorace ulicama pg. ah, da nije ih bilo no ste ćutali. [emoji4] i prosipali priču kako se ne navija protiv Crne Gore. takva vam je sva priča.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačekaj da pane Milo pa će se navijati za reprezentaciju