Zivim u kichastoj razglednici.
Printable View
Zivim u kichastoj razglednici.
Boli me mali prst od desne noge.
:)
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lf...miu9o1_500.jpg
U skladu sa citatom koji je u potpisu. :)
Noćas se moje čelo žari,
noćas se moje vjeđe pote;
i moje misli san ozari,
umrijet ću noćas od ljepote.
Duša je strasna u dubini,
Ona je zublja u dnu noći;
Plačimo, plačimo u tišini,
Umrimo, umrimo u samoći.
E ne znam....
Ali bas ne znam...
I
tako
maštam jaaaa!
Even flow, thoughts arrive like butterflies......
To die or not to die
http://www.nezavisne.com/slika/slika...0517103522.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=5xkdAx2qNP8
Samo da ovo jednom dozivim i mogu da umrem!
Alealeee Budućnost lealealeee
WE areeeeeeeeeeeeeee the championssssssssssssssssss... Bravo, cure!!!
:)
Neke ljude nikada ne mozes izbaciti iz glave, jer im je tamo i mjesto. :)
Ka` lutka!
Baba, Srećan ti Rođendan....
Attachment 88429