Koja bjese najveca/najbolja sala u Cineplex? Jel bjese DRS sala? Odavno nisam isao pa sam skroz zaboravio
Printable View
Koja bjese najveca/najbolja sala u Cineplex? Jel bjese DRS sala? Odavno nisam isao pa sam skroz zaboravio
jeste, sala 4 ja mislim, imas na sajtu kad rezervises svaku salu kako izgleda
Inače nema potrebe da rezervišeš išta (mada ne vjerujem da si zbog toga pitao) jer nema niđe nikog. Bio sam na A Quiet Place II, par dana posle premijere, večernji termin, nije bilo 10 ljudi u salu.
Топ. То и волим, кад нема никог. Поготово на хорор ђе морам да се утрипујем да би ме што више страх било [emoji1787].
Некако ми хорор није за биоскоп. Превише се сигурно осјетим међу толико људи
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
je li neko gledao zlatni decko?
novi Scream iko? da li ga je iko odgledao?
procitao sam reviews, i svi kazu da je odlican film, ali me zanima sta nasi imaju da kazu. pisite :)
Batman je u bioskopu. Traje 3h, IMDB ocjena 8.9. Podijelite iskustva ako ko bude isao.
Može li se u Cineplexx bez "mjera"?
Forza Ferrari!
3 sata jos uzmi kasniju projekciju zbog djece i doma ces do zore doc hahahaahh
Sad đecu ostavih,mislili ja i žena da prošrtamo i popijemo kafu.Kad mi reče kad da dođem za njih,reko:"Pa to je śutra kalendarski?!?" Te ja i žena kući odosmo[emoji1787]
PS. Bili smo u utorak familijarno na ovaj "Leto kad sam naučila da letim".Proste im pare za karte koje su utorkom na akciji,ali kad mi reče cifru za 2 naćosa(4,2€kom) i kokice (~3€) tražio sam im šećerane vode Na to mi rekoše:"Gospodine,ne treba vam.Eto vam ispod jakne imate po' magacina Monteco-a.Da ste u USA izbušili bi vas misleći da ste bombaš samoubica"
Bez zezanja uša sam u bioskop ka ona Mišelin maskota a opet potrošio 25€ da uđemo nas četvoro
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Ja sam u tih 70% [emoji1787][emoji1787]
Znaci ne treba potvrda i čuda?
Forza Ferrari!
Ne treba potvrda [emoji3]
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Ako obučem Ferrari majcu,daju li i kokice? [emoji1787]
Forza Ferrari!
Gledao Uncharted, nije los. Da ako se Austrijanci koji drže Cineplex konačno udostoje da kupe neki normalan projektor...
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
@skodilak bio sam u Beograd ova 2 dana. Zanimala me projekcija za Betmen-a i iskoči mi za njihov Cineplexx da ima IMAXX. Da ako srede kod nas jednu, ali mislim da bi cijena karte bila paprena.
U Austriji je karta oko 12e, UK 14 funti I znam da je doplata za IMAXX [emoji17]
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Necu previsi siriti pricu, da ne bih spoil-ovao, ali ovo je film koji ce biti u diskusiji sa Dark Knight trilogijom, u smislu uporedjivanja i to treba svakom fanu da bude dovoljno.
Mracan, brutalan,pravi noir osjecaj. Svi prikazani sa manama i vrlinama, nema nedodirljivih. Neki likovi i odnosi koji su mozda “iskoristeni” u prethodnim verzijama, sad su stavljeni po strani (sto je dobro ispalo). On se vratio svojim korjenima, najbolji detektiv Gothama.
Odlican, sa mocnim soundtrackom, fenomenalnim kadrovima (lik koji je radio Dune je tu, tako da je sve jasno).
Farrell i Wright mnogo dobri, nadam se da ce Keoghan imati priliku da se pokaze u drugom dijelu. A ko god kaze da Pattison nije bas ozbiljan glumac, neka gleda Twillight.
Kad covjek razmisli, toliko verzija Batmana, i jos uvjek nije istrosen, svakim filmom daje nesto novo, kvalitetno.
(Joel Schumacher i Clooneyeve bradavice su potisnuto sjecanje, to kao da se nije desilo).
p.s. Idite, gledajte i neka vas ne brka 15min pauze tokom filma.
Dobro je sto nisam previse sirio.
Dobar je Batman, treba ga odgledati u bioskopu, ali za mene je Nolanova trilogija i dalje neprevazidjena.
Bih i ja nocas, dobar film, vrijedi pogledati. Skoro 3 ipo sata kad se uracuna ova pauza, jer je film kasnio 10-ak minuta, ali se ta duzina iskreno ni ne osjeti jer film drzi paznju.
Jedino mi je zanimljiv bio veliki broj bas male djece koja su dosla da ga gledaju, nijesam siguran koliko bi ga preporucio tom uzrastu.