Mirko je nas ubjedljivo najbolji igrac, pa mu je stoga i malo glupiranja dozvoljeno :)
Ozbiljno, nevjerovatan je napredak igre nase reprezentacije. Zadnju utakmicu koju sam gledao je bila ona protiv Slovenije i poslije svega ne mogu da vjerujem da nasi ovako dobro igraju. Kazahstan je zaista dobro prosao.

