https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f361dd4df5.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...99fb752fe3.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Printable View
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f361dd4df5.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...99fb752fe3.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Evo jedan uporedni test sa sljedećim učesnicima:
Alfa Romeo Giulia,
Audi A4 2.0 t Quattro,
BMW 330i,
Cadillac ATS 2.0T,
Infiniti Q50 2.0T,
Jaguar XE 25t,
Lexus IS 200t F Sport,
Mercedes-Benz C300 i
Volvo S60 T6 R-Design.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...15b744ecc5.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...063b8b0ffd.jpg
http://www.motortrend.com/cars/alfa-...60-comparison/
Sent from my Motorola 8400
sta ce a8 sa ovom decurlijom?
p9lite
Nije A8 vec A4.
Kako sam nesto srecan sto alfa gazi
San snova
https://youtu.be/cs-H1TP99DA
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3cdc7bcb32.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Jaoooo
https://www.facebook.com/bbctwo/vide...9776691798164/
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Hahhah top, nisam ovu ep jos gledao . Top Gear postaje doobaar
Chris je mag za volanom i top sprdnju pravi vazda :)
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Komsije imaju svasta
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...73dc1e1ce7.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...bb9fd9d872.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Zastava 101 nema tolike gapove.
djulija je extra
jedva cekam da je za 5 godina kupim za 6 000e i da u srbiju repariram trapove
isto kao sto sad 6godina.staru djulijetu mozes naci za5000e...kako ne ;)
A oce. 3x obrnutu na krov, 2x vracane kilometraze, sa taxi sluzbe u Rumuniji. I onda ne valja ovo auto nista
nesto gledam npr grand tour, top gear i ostale...svi odusevljeni alfom, a onda dodje fabia i kaze "pazi gapove".... :)
Ti si ludji... Sto ga slušaš.
poslato s Jadrana
Dobar je Fabija, samo ga ne treba uzimat' za ozbiljno :D
Hm, nisam siguran da je to bas tako jednostavno drugari..
Ljudi koji prichaju onako afirmativno o ultimat chedu Alfe su profili koji se loze na estetiku (drkicu) koju auto nudi (performans+izgled+pedigre) i ne smetaju im "imperfekcije", zapravo vole ih. To je dio privlachnosti, kako potpuno ispravno veli Jeremy.
To je jedan dozivljaj svijeta, drugi je Fabijin, nista manje chest. On se takodje bavi estetikom, no za njega estetika (drkica :p) je prezicnost-bulletproofnost. I ja ga razumijem odlichno, isto kao i njih. Buduci da volim oboje zavisno od trenutka-prilike.
Drugim rijechima i on i oni govore istinu. Kome je sto blize od pomenutog, individualna je stvar, a i stvar trenutka u zivotu.