Originally Posted by
Rada
Koji link?
Probaj opet, razmisli malo.
Zanemari Bugi mene i sve forumaše i samo objektivno razmisli...
Sam sebi postavi pitanja, kreni od samog početka, od porijekla virusa pa se vrati unazad... Prođi kroz cijelu priču.
Da li ima dokaza da je virus nastao prirodno?
Ako nema, kako je neko mogao da tvrdi da jeste i označi ravnozemljašima sve koji su sumnjali u to?
Ko je tvrdio da jeste?
Kakva je njegova uloga u pandemiji bila?
Da li se izvinio možda nekad, ima li kredibiliteta ta osoba?
Da li mu se može vjerovati?
Možeš ovako 100 pitanja sebi da postaviš...
Ako je sve logično i ekstra, onda praštaj na uznemiravanju.
Sent from my SM-G985F using Tapatalk