https://www.youtube.com/watch?v=Y5ZbgbDkHUs
Vidi i za mene jedno 10.. ao
Printable View
https://www.youtube.com/watch?v=Y5ZbgbDkHUs
Vidi i za mene jedno 10.. ao
Bitno je da si ti, ljepotice, kosu nadogradila, a to što su ti se zubi iz donje vilice razgradili nema veze...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Nakon 5 mjeseci sna fajnli
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...687jSnDb9GaEia
sinoć je sva CG u bokešku bila ja mislim
Sent from my iPhone using Tapatalk
I nocas ce kasapnica da bude ako ne padne kisa
Da nema Bokeske ne bi se imalo dje izac u pg. U Hemeru sve prevare, Berlin hipsteri, Siti kvart ljakse..:
Sent from my iPhone using Tapatalk
a u Berlin je pakao ponekad, al inače i tamo je fino da se sjedne i popije po koje.. u city baš izbjegavam jer su baš kritične face. zepelin nije loš
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne postoje pare koje bi me naćerale da $edem u Bokešku, blejanje ono najgore na svijet... La Kultura nije loša (pored Berlina).
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
a slavilo se nešto pa tamo izadjosmo. meni je lijepo u urban bistro recimo
Sent from my iPhone using Tapatalk
Urban gastro bistro lounge... svaki lokal zadnje 2 godine to ima u imenu...
Povratio bih
Sa tipovima bez prebijene u dzep i laznim suncaricama i plasticnim gospodjicama iz doljana :D
urban il pub, nema trećeg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pub je ok.. ali shatro gastro urban bistro... Bljak
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Pub bi bilo ok da je i jedan pub stvarno pub.
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Pa..dobro sad, i ovi koji nisu bas situirani treba da zive i oce da izadju. Nemamo svi jednako. Neko manje neko vise. Meni su crnji oni koji imaju dosta i trude se na sve moguce nacine da pokazu u pjacu kako imaju. Ali kad vrani das orlova krila, ona i dalje ostaje vrana.
Fun fact
Ako ste se ikad zapitali šta je i kako izgleda najstarije stablo na laneti, odgovor bi vas mogao frapirati :D To je čiča Tjikko, pripadnik norveške smreke. Starina od svojih 4,485 godina se dobro drži uprkos nimalo reprezentativnom stajlingu
https://www.thevintagenews.com/wp-co...3/q2macoca.jpg
nase bi bilo starije da ga nisu osegali.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Tu su moji snovi to je i moj grad, dobra šljivka....
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4653d91430.jpg
Što bi rekli forumaši - POKIDAO
https://www.youtube.com/watch?v=ld0n6LuCZds
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4fe012a014.jpg
Sent from my Pixel XL using Tapatalk
pijan svaku noc.. ne znam sto mi je
Jos malo pa odmor.
U potpisu: Nenaspavana.
Sent from my HTC One mini using Tapatalk
https://youtu.be/aA12avExIU8
Ni sam tvo ja i gra čka
Ni sam tvo ja a-a-aaaa
Nijesi me razumio.
Problem su ovi sto nemaju ali se trude da pokazu kako imaju. To je taj neki PG zivotni stil.
Srdja brat je to objasnio u ovom skechu
https://youtu.be/A39Dfwwrg4U
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Lijena sam do prodavnice da podjem...
Sent from my iPhone using Tapatalk