^ Imate li vjetra?
Printable View
^ Imate li vjetra?
Ne znam je li samo od sebe prošlo ili su tablete napokon djelovale, ono poslije 4 sata?
Ljudi se po besjedi poznaju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
E onda ste odlični. Ništa mi milije nije bilo no ispijat kafu na šetalište..
Vjerila se još jedna bivša. A ja još nijesam rimsko položio. Ma ni izlazio evo 3-4 godine, no eto, samo kažem.
Može li inter 2 noćas?
Sent from my Redmi Note 5A using Tapatalk
Za pravog alkoholičara, noć počinje dok je Sunce još uvijek, relativno, visoko na horizontu.
Kakva noć, Slavko i Milo istovremeno <3
Se potessi darti una cosa nella vita, mi piacerebbe darti la capacitŕ di vedere te stesso attraverso i miei occhi. Solo allora ti renderesti conto di quanto sei speciale per me.
Znava sam!
Neđelja je dan da odem s mužem i đecom kod svekra i svekrve na ručak, ali pošto ih nemam, ostaću doma i gledaću cijeli dan filmove.
Jeeeeeeeeeee 🙌
Zivot je nekad zut, nekad siv.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...dcdaf1f6d3.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Telefon počeo da budali, posle tri godine i vrijeme mu je :D Ali dok se ne raspane, zakleo sam mu se!