Ubij me nEžno?
Attachment 63158
Printable View
Ubij me nEžno?
Attachment 63158
Uf! :mrgreen:
prs'o sam totalno :mrgreen:
I know.
Ebo promjene kojih nema.
http://www.youtube.com/watch?v=yUB495i4MM
Kolko si puta gledala kad se
Vracahu mladi momci s megdana
I svak je htio poljupcem da se
Umije
Prvi bi bio previse grub
A na drugom bi bilo previse rana
Ni jedan tvome oholom srcu
Drag nije
Teske se kise spremaju
Kroz tvoj se prozor samo
Jablani vide
Nad gradom munje sijevaju
Uzalud pitas ko ide
Ovaj cpu je nesto ranjen.
Mora da je s megdana pravo na temu :)
http://www.youtube.com/watch?v=_ifRdxJuP3Y
Nešto kao pesma
Dopire iznutra
Putuje kroz glavu
Prolazi kroz brda
za 10ak, 15 dana ocekuj poziv :)
Mislim na njega.
http://www.filmsy.com/wp-content/upl...ie-1-17-07.jpg
A osjecam kako mi raste nesto u gacama.
jednostavno ne znam koje osjecanje da vezhem za ovo ......