Vikend...
Printable View
Vikend...
moje kulinarsko umijece i pasta sa musljama koje sam juce ubra.. :)
Sto 'posle kise dodje duga'. :)
ideje koje dolaze bukvalno iz cista mira :)
Pjesnicke manipulacije..
..eto.
....jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i... jos uvijek mogu ti podvaliti... ljuubav :)
Mene stevannove fotografije :*
Mene Stevan <3
ahahahahahahahahahahahahahahahaha 'oću ovakvog muža...
posebno prva izjava...kako je to sklepao..legenda!
http://www.youtube.com/watch?v=zhiWg...layer_embedded
Krknini postovi. Vazda me nasmiju i oraspolože :)
stevann-e ti mi cak nisi ni friend a i ne prepoznajes me na ulici, danas mi se sestra smejala kako sam bila nenormalna u susretu, ahaha :) A za status ako ces vec da me kopiras evo ti http://www.youtube.com/watch?v=UfVk6259K74
Jutarnja kafa.
Crni čaj
google logo ; )
Eh, da sam muško..Kad ne može link na 'Žnema najljepše žene', evo vi ga ovđe...
http://www.youtube.com/watch?v=0by2Jn822mM
Kad uspijem izgladiti situaciju.
Hari Krisna.
lolicak
Sreca... moji robovi su moja sreca.
Kad dodjem kuci umoran i zaspem jedno sat ili dva :D
@Robovlasnica sto tacno treba da se ispuni da bih recimo bio tvoj rob :)
Ada to ti je lako, danas ti svaka djevojka ima roba, da ne izlazis u grad, da nemas drustva, da si mi na usluzi vazda, da trcis kad te zovem. a ja cu da te maltretiram.
Noblice. Desni klik, open link in a new tab. Zene u baletankama, 18-35god. Belle&Sebastian.Gula i Katapult!
Ada jadan, ko te sta pita.
Aaaaa Vesna, BUSTED!
pametnija popusta...ajte
Znate na koga mene ova Robovlasnica podsjeca?
http://www.youtube.com/watch?v=PoxB2KyTKP0
Dakle, cini me sretnim youtube. Mjesto dje za svakog chuchi po jedan clip™.
Hhahahaha, samo ne kapiram koje od ovo dvoje? Inace ti si vidis najduhovitiji ovo ostalo...
Pa Bill, poBogu... :) A nemam ti ja smisla za humor. To je prelazni trofej u vlasnistvu raznoraznih gospodarica, gazdarica i robovlasnica.
Ne budi bez srca... Ja Bill... E da vam je znat kako sam fino celjade ... No forumu treba malo Vesne iliti sta god da razmrda situaciju. Ja se nikome ne smjeskam, ne ulizujem...
Kad se posle radnog vremena ne osjecam kapi umornim... Yeah... :)
Mene smeskanje... pogotovo ono glupavo, radi mene... Kako je lijepo uzivati u sebi, kakav god da si. A i inace sam divna.
Neki nisu :D Pa moram da ih ubijedim :D
:*