aooooooooooooooooooooooo:clap: kako izgleda...ako ovakva bude, to ce biti praznik za oci...
Printable View
aooooooooooooooooooooooo:clap: kako izgleda...ako ovakva bude, to ce biti praznik za oci...
uuuu mnogo zajebana.
http://img213.imageshack.us/img213/6734/147zikalv4.jpg
Ovo neki Hi Fi fanatik.
uh...... da nema alfe mi obicni smrtnici ne bi mogli omirisati ovako lijepa auta, svaka im cast. samo da bude ovakva
A koje su to AlfE ? 8C jedino....i strashan problem.....eno ih sve stoje u fabriku, ne znaju shto ce s njima :)
I naravno da ne mogu da naprave 8C koja je ljepsha od svega shto je ikad postojalo na planeti i da josh performanse "nategnu" bolje nego u Ferrariju/Maseru....Pa onda josh i naprave vecu seriju...to bi chak bilo mnogo i za 'talijane :)
To su Alfa 8C, Thema V8 i td.
Prodali su 8C zbog toga sto je LE i zbog toga sto ima sve od Ferrarija.
Oni koji su kupili tu Alfu nisu je kupili zbog performansi nego zbog toga sto je ALFA.
A to da je ljepsa od svega sto je ikad postojalo - jesi li jos u fazi puberteta?
Gulia ce biti seriski automobil mada sumnjam da ce biti ovakvog izgleda iako bi dobro bilo vise ce to biti slicno aktuelnom mitu ,gulieti...
Ps. u svakom slucaju naslednik 159 ce se drasticno razlikovati od pomenute 159
Mislim da Alfa napusta 8C Stil i da se vraća 159 dizajnu. Duetto je putokaz kojim će se kretaati dizajn novih Alfi.
Ovo je još jedan render.
http://www.fiatblog.nl/wp-content/up...ulia_2012a.jpg
Ne vjerujem jer buduci naslednik 159 mora da prati linije 8C slicno sto ima mito i gulieta,svi modeli moraaju da lice jedni na druge ,mada italijanima se nista ne zna
http://nd04.jxs.cz/434/507/f9337b5f09_71874150_o2.jpg
Ako izbace model kao na prvu sliku sto si okacio tesko ce im parirat iko sto se tice linije i dizajna
Ova Giulia bi izgledala OK...
Ono prvo je totalno ludo, mnogo dobro...ovo drugo, blah normala.
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
alfa forever ;p
snake sto mislis sad ocul je prodat?
cheers bro' ;p
Aj sad kad je fakin nek reče kome da se tetovirao u tattoo studiJo dvaJes OSAM! :lolblue:
manje sramotno no da kazes u recimo tattoo studijo 12 ;p
http://img705.imageshack.us/img705/1...agiulia201.jpg
Giulia se polako otkriva.
A sprema se i redizajn Mita
http://www.newstreet.it/foto/gallery...012-01_670.jpg
http://www.newstreet.it/foto/gallery...012-05_670.jpg
Enterijer joj je bolji za 2 klase od bmw-a
Od kojeg BMW-a? Od 315i?
vidjeh veceras bijelu mito sa teflonkama i trenutno ne znam ima li ljepseg auta od nje(u toj klasi)...
I ja sam je juce vidio, kod moje zgrade. Bez tablica.
Bilo me blam da je gledam, jer sam bio u Golfa, sa kesom...
Samo mi se ne svidja ovaj drzac za suvozaca
Ako bude aluminijski onda će novinari da ga kuju u nebesa, a ako bude plastični onda ima da popljuju kompletan automobil.
ovi farovi na mita mnogo bolje stoje....
Sto mislite o 156 JTD 1.9 2002 godiste? Imam ponudu za 4000 hiljade u top je stanju.
obi mu 200e za servis i uzimaj :)
Nije nije ta je skuplja malo. Jes da mi se nesto ne svidjaju Alfe ali sam se odusevio kako ide...
Nemoj da kupis auto koje ne volis, i nemoj da kupis auto ako ima samo jednu prednost - IDE (ako ti ne treba za trke).
Ako je ta Alfa tako dobra onda mislim da vrijedi oko 4000...
sad sam iz servisa moja bebe dobila nove amorte fabricke dignute fine , mmmm, i novi cilindar kvacila, i neku spulju cudnu bez neka avih katalizatora, sto je to ? ; pheehehehehe
Neki Magnaflow u pitanju? :p
hahahaha nije fabrikana samo bez dva kat-a , a katovi metalni na ovu sad granu su ka moja glava majko sveta euro 4, a bice euro 0 ;p heheheheheheh