Ovo me podsjeti na "slichuge". :D Od plasticnih gajbi otkinu se rucke koje se nakon toga ugriju i malo iskrive sa prednje strane put gore, vezovima se pricvrste na obucu i pravac klizanje... :D Ili trke sankama niz padine Trebjese... Iiiisjaaaaa... Koliko je tu bilo polomljenih noga, ruka...

