Igor Popovic
067236778
Printable View
Ako kome treba dobar majstor za uredjenje enterijera i eksterijera, koji radi povoljno i profesionalno, preporucio bih mog prijatelja koji zivi u Niksicu.
Zove li se filip?
Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ima li ko da zna nekog majstora za oluke. Imam neke prepravke da mi odradi...
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
neko za ovo dobar...preporukehttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b4abdb389c.jpg
Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
Da li mi mozete dati preporuku za molera?
Preporucite mi nekog majstora za hidroizolaciju
moze li broj preporuka za keramicara?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ocu u hodnik da okacim onu tablu za pisanje poruka na kojoj se kace i kljucevi. Da li postoji bilo koja varijanta da se to nakaci a da se zid ne busi. Gledala sam kao u OKov nesto ono da se zalijepi, da li je neko to koristio i kako to drzi na mi ne ode sve o plocice u komade ili u gorem slucaju kome po glavi :)
Ništa bez bušenja, ja sam prije sve pazio te nemoj bušit ovamo-tamo da se zid ne nagrdi, sad sta mi god treba samo pitam dje i busim samo instalaciju pazim i ako treba kasnije lako je izvućii tiplu i začepiti rupu da se ne vidi ništa..
Ja sam na zid kačio sa pur ljepilom table iverice ili medijapana. Istina, na zid koji nije krečen već malo porozniji. To se samo čekićem posle moglo odvaliti, lagano par jakni nosi ili slično. Pretpostavljam da bi par tačaka bilo dovoljno da lakšu tablu okači. Potrebno je samo nečim to pritisnuti na sat dva dok ne uhvati i ostaviti posle toga 10tak sati bez opterećenja.
A rupe od bušenja posle zapuniš hobi kitom od 2eura i ništa se ne vidi, na krečenju sve riješeno.
Wurth ima proizvod u tubi kao silikon sto se pakuje zove se K + D ili neki montazni kit potrazite kod njih. Mislim da u TV ili HN imaju svog sluzbenika zove se Zeljko, prezimena se ne sjecam, kao ni broja telefona.
k+d ima i bez wurtha, jes jači dosta u odnosu na obični silikon.
Klebt + Dichtet (K+D), ili u prevodu Lijepak + Zaptivna Masa. Na engleskom je Bond + Seal (B + S) no mi smo prihvatili njemački... :)
Sent from my Motorola 8400
Hvala vam puno svima.
Opmne, ja sam sada u Pg, ovo HN mi stoji jos uvijek iz lokal patriotizma :D
Recite mi samoovo K+D, znaci govorimo o masi koja ce mi drzati ovu ploču ili ste mislili o masi koja popunjava rupu od eksera ili šarafa kasnije? Ne zamjerite, ne znam :D
A tek je okrečen stan, tako da ne znam kako na zid to utiče. Izvinite, žena sma i komplikovana sma znam
Ljepilo, da drzi. Al posle ostane fleka, kao i nqkon svakog ljepila
posle KD ako ikad bude skidala tu kutiju za kljuceve - moze bacit i kutiju i zid iza. kakav crni kd posavjetovaste zenu sto se lijepe stakla na auto sa njim i retrovizori. boze mili..
Ljudi, preporuka i kontakt za kljucara da dodje da promijeni cilindar brave. Pg
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Zanima me sledece, koje su trenutne cijene (okvirno) za:
1) Rusenje u stanu (zidovi se skidaju, balkon prosiriti, kupatilo prosiriti npr itd.) Dakle cijena da neko srusi metar dva zida i ozida novi.
2) Postavljanje hidroizolacije u kupatilu po m2.
3) Postavljanje keramike m2.
4) Postavljanje rigipsa po m2
5) Zamjena el. instalacija (nova tabla, novi osiguraci, nove pozicije po stanu).
Bez materijal ikakvog, samo ruke.
Hvala.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...25e1c2a458.jpg
Jesam li ja lud ili je ovo fušerski "zalijepljena" gips tabla?
naravno da je fus,prvo zato sto nema dovoljno materijala na tabli,treba vise i bolje da se rasporedi,a druga stvar koliko vidim,ovo je obicni lijepak za stiropor,a table se lijepe sa PERLFIXOM
Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
i onda ti dodje komsija kaze a kako to da te renoviranje ispalo 6000eura meni su to odradili za 650
treba mi neko da utovari gradjevinski sut i da ga odnese nedje.. neki TAMic je potreban najprije jer bi trebalo uc u dvoriste i utovarit to..
znate li nekog da to radi?
Ode ovo predaleko :)
Manje će štete zidu napraviti rupa i tipla nego ova ljepila..
Radi se i to, nije ovo stambeni objekat. A za stambeni bi bilo preporučljivo kako si opisao.
Keramika ti je 7-8 EUR po m2, coklice ti naplaćuju isto ali po metru dužnom. Što se gipsarskih radova tiče 12 EUR po m2 jedna, 20-22 EUR dupla ploča.
Ukoliko radiš spuštanje plafona, neki skrivač, naplaćuju po metru dužnom - 12 EUR.
Senad gipsar je odličan, prva liga - 067/711-211 (par forumaša je radilo na moju preporuku i bili su zadovoljni baš) dok što se tiče električarskih radova teško da će ti to ko bolje i korektnije odraditi od Dada - 069/180-003, goozice potvrdi!
Odlicno, hvala.
Ruke i materijal, pardon :) Pločice su ruke samo
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Rekoh da su počeli ruke toliko naplaćivat pa se skamenih :D.