Boze,daj mi jednog ovakvog!
http://img4.imageshack.us/img4/8916/ezel2bolum012.jpg
Printable View
Boze,daj mi jednog ovakvog!
http://img4.imageshack.us/img4/8916/ezel2bolum012.jpg
ubjedljivo najljepši muški stvor..
http://img821.imageshack.us/img821/1556/lucatoni5.jpg
slažemo se, Krle, prvi put :D
najnajnaj fudbaler, posle Gatuza, naravno :D
http://www.sportlive.it/wp-content/u...luca_toni1.jpg
http://www.topnews.in/sports/files/Luca_0.jpg
Attachment 56972
Ne bih trazila nista dalje. Gaspard Ulliel. Tacka.
Sad me leptirica iznad podseti.
http://www.moviewatchlist.com/cast_g...a%20Bernal.jpg
http://i242.photobucket.com/albums/f...rciaBernal.jpg - a mukica zbunjena, kako bih mu objasnila, uh.
http://img.listal.com/image/484260/6...cia-bernal.jpg
'bemtikrv! http://www.monitor.hr/smilies/klopa.gif
Vasco Rossi
http://www.abload.de/img/vascol7ag.jpg
http://data.whicdn.com/images/634071...jpg?1295209771
I naravno... MAD MEN.
tome daj da jede...
Mršavi plavooki plavokosi i mlađi, da da to je to, to je ta moja slabost :D
rekoh mlađi, guzo, prati radnju fabule
mada nije ni ovo loše, nikako nikako :D ne bih mu oprostila hi hi hi hi
:]
hahahahahaha da pojaste vejiki xD
inace matjumakonogi uhhh
http://www.celebrity-sunglasses-find...onaughey-3.jpghttp://www.steak-enthusiast.com/word...cconaughey.jpg
Nevjeste, što vi je, povrnite se kukale, zacrvenjeste ovoga momka...slatko me nasmijaste ali moram ovo brisati, a i da ovoga momka zaštitim od napasnica:mrgreen:
nije mene sram..samo se pravim :) ..hvala ti sto me stitis :p .. hihihih :lol:
http://kitsunemoviemood.com/WordPres...i-pic-0001.jpghttp://www.hkcinemagic.com/fr/images...b2bb6c2bd5.jpgnije zgodan,ok,ali ima neki "sarm" sto ubija.