ociglednoQuote:
Originally Posted by <P.[a.i
Printable View
ociglednoQuote:
Originally Posted by <P.[a.i
Zaboravio si da pomenesh Tiamat, King Diamond,Mercyful fate, Sodom, Theatre Of Tragedy,Anathema,Overkill,Eternal tears of sorrow,Slayer,Love Lies Bleeding,Annihilator,Estatic Fear,Kreator,Crematory... :hardrock:Quote:
Originally Posted by <P.[a.i
ma SHAKO je majka!!! 'ebesh ti sve drugo!!! 8)
bice lom uskoro u Trotoaru!!!
'ebesh ti metal bendove dok ne dodje chojek zvani Shakan, pa zapeva a ti u polupijanom stanju vitlash bocom i vichesh koliko snage imash :P
mislim, volim metal muziku, i najvishe prostora u komp mi zauzima folder "METAL STUFF" ali Shako je Shako :twisted:
... sta se radi...sve VELIKI metalac do VELIKOG metalca...kako to mrzim...kad neko uzme da mi prosipa svoju filozofiju(a mnogo je takvih) "slusaj ovo ,ja ovo slusam ovo je najbolje,a nemoj to oni su meki"...e radi takvih ljudi mi dodje da predjem na shaka :hammer: :finger:
/deaTh rulzzz :hardrock:
...mudro zborish :bravo: :bravo: :dring:Quote:
Originally Posted by seTh
a dje vam je tu Metallica?! :x stvarno ste zaboravili jedan vrhunski bend koji se proteze kroz masu muzichkih zanrova... koji je dokazao da moze sve svirat....
a da, zaboravio sam Metallicu da pomenem... moj omiljeni bend...iako su zasrali sad sa par loshih albuma...i dalje ne mogu bez ..and justice-a i mastera, tj njihovih prvih 5 albuma , plus par pjesama sa novijih albuma poput fixxxer-a, the outlaw torn-a , the house jack built-a, ... METALLICA RULZ!!! :shock:
...ups stvarno vidi zaboravismo metallic-u :wink: :wink:Quote:
Originally Posted by Scythe
pa ona se podrazumjeva,ona je majka za sve ostale grupe koje su nabrojane :twisted:
/me hearing fade to black/solo/55-i put nocas :wink:
Nightwish - The Kinslayer RuleZZzzzzz :hardrock:
Gothic METAL!!
Dach0, da nisi ti Dragan sa Rock Karavana kojim slucajem?
Ovaj poslednji post me nevidjeno asocira na njegovo znanje o metalu...
haha asociram te na onu budalu :lol: :lol:
Volim Nightwish to je sve kao i Evanesence,Iced Earth,ramms+ein 8)
kad ste vec kod Nightwish-a , da prokomentarishemo zadnji album samo ovako :burp: totalno su otishli u *BEEP*!!!
Ja ga jos nisam slusao. Ne znam zasto...Mada, nemam ni neq zhelju da ga chujem :)
ps - seTh..."Nemo" ne zvuci toliko loshe... ;)
Ao... ima li ovome krajaaaaaaaa :D
Chemu, malji? :P
jedna lasta ne chini proljece... "nemo" nije losha stvar, samo kad je uporedish sa bilo kojom pjesmom sa predhodnih Nightwishovih albuma... imam cio album novi, i samo par stvari je dobro sa ushi... :roll: :shock:Quote:
Originally Posted by [alien_with_an_attitude
pomesaj ove noci crno i zlatno....
ma nightwish je oduvijek bio komercijala
taj wishmaster,aj` i neke jade,ali ostali :burp:
stvarno nijesam slusala njihov novi album,ali i ne slusa mi se.ne ocekujem nista kvalitetno od njih
poslushaj ako nisi prva dva albuma "Angels Fall First" i "Oceanborn"...
mnogo su bolji od "Wishmaster-a" , za moj ukus! po meni su sa Wishmasterom otishli u komercijalu :wink:
ne mogu da vjerujem da neki ljudi od muzike prave toliku filozofiju..
mislim stvarno vi ste kraljevi.. :lolblue: sve vas treba zapalit..
(ovo odje editovah da ne bude da se imam neshto protiv samih pravaca,
protivim se stvarima tipa: "pravi metalac zna sve pravce i zna koji band pripada kojem pravcu..."
i to kako ja sad treba da slusham swe pravce i sve metal pjesme koje su ikad izashle jedno 5 godina, pa da onda dodjem odje i izjasnim se o metalu..)
3povi kao shto su "tvoje znanje o metalu" i sl.. haha ubijte se..
chitam vam postove odje, reka bi choek sve rodjeni "metalci", slushaju metal odkad je metala..
ja stvarno nisam "struchnjak" za metal i ako ikad to budem tvrdio prosucu sebi mozak zbog takwe mizerije
za sebe vjerovatno nikad necu reci ni da sam metalac..
slusham shta mi se svidja.. simple as that..
Bravo. Bas si nam ga odbrusio. I wet my tail.
RoNN|3 , pazi , ovdje se daju komentari o metal muzici , nemoguce je da od toliko forumasha , svi imaju isto mishljenje povodom raznih tema. Zato se i trazi svachije mishljenje , tj mishljenje onog koga tema zanima.Niko nikog ovdje ne uchi nechemu, niti pokushava da mu nametne svoje mishljenje.Ovdje se pricha o lichnom ukusu , i pogledu na metal bendove...Ali vjerovatno si ti josh nezreo,ZELEN da bi shvatio u chemu je rijech ovdje...
Ajde seniore onda me nauchi shta je forum.. stwarno.. :P
prelistaj stranice owoga topica, pa mi iskreno reci da li se to uklapa makar 50% u tvoj gore opis..
ja sam samo vidio likowe koji su mn0000g0 ufurani, 3puju o razumjevanju metala, shvatanju srzhi, dodirivanju nekog srca metala,
ka da govore o Bogu, a ne o vrsti muzike..
zatim likowe koji vjerovatno nemajuci shta pametnije da rade kopaju ko zna okle svakakve gluposti, glavno je da imaju veze sa metalom..
od takvih mi se smuchi i metal i sve.. poshtuju samo one koji "stvarno slushaju metal".. o$ecaju se izdanim kad im se bilo koja druga muzika pomene
takvih sam mnogo vidio i chini mi se da su vecina u svijetu metal slushalaca i odatle i predrasude i sve..
a za takve sam vecinom bio u pravu shto se tiche njihovih ostalih stavova nakon shto sam ih samo jednom vidio tj. chuo prichu..
(Boga nema, ljudi su greshka u evoluciji, ono shto vi nazivate "pakao" to je nasha realnost.. ajmo sad da podmetnemo pozhar nedje ili da se ubijemo od rakije..)
tebi seth swaka chas jer nisi nidje nishta slichno pokaza (da ne pominjem to shto volish shaka :D) :respect:
[img]http://www.ebaumsworld.com/forumfun/whocares1.jpg