Nestvarno.
http://www.youtube.com/watch?v=rSaWH7whrcs
Printable View
Nestvarno.
http://www.youtube.com/watch?v=rSaWH7whrcs
Kupujem bombu da je bačim.
kad sve znaš, rekao bi, a ne možeš...
'Ej ne svani pusta zoro, pusti me da ceznem
Nikad ne svani dok u meni ima pesme.
Kad imas drugaricu od sezdeset godina koja ti je najveci autoritet, a kad se odusevi kaze:"Do jaja."
prestanite sa klipovima !
" Poslao sam joj kisu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kisu. A ja volim kad je sretna..."
You're holding me back without even trying to.
http://www.youtube.com/watch?v=xE6777RczGE
I bi to divan dan :D
Zdravo zivo dobri ljudi evo me opet.
http://www.youtube.com/watch?v=-lfJp8h3yB0
Ljubav je jedino shto ostaNe...
You can't lose what you never had...