kad je naručen? i kad je stigao u CG znaš li? ja čekam neke od 10tog januara da su stigli u CG, PG reon
Printable View
Stigao jutros paket sa Alija, poručen 25.12, troškovi 2€
Ima li neko broj kurira NTC-a ?
Ako porucis kod nas kao DDP onda ces sve da platis unaprijed i neces imati dodatnih troskova.
Sent from my iPhone using Tapatalk
jel PG? jer ja sam naručio prije nove a 21og stigli u PG na carinu, od tada ne mrdaju
Napisao sam iznad, makne se ta poruka da je ukljucen PDV... Nije mi bilo muka da provjerim :)
Ovo je sramota, dokle cemo vise cekati.
Nije problem u carini nego u posti, a oni prebacaju da je do carine
Nije problem do carine definitivno. Još su se pojačali
"Nije stigla jos kod nas u NK.
Pa dje je gospodjo?
pa jos nije kod nas stigla.
Pa dje je gospodjo onda ?
Ali danas je ocekujemo da stigne kod nas "
Hahahahaha lupa ova iz NTC -a najjace.
Jedva cekam sjutra da je zovnem cisto da se smijem malo[emoji1787]
Sent from my Pixel 8 using Tapatalk
Jel ko narucivao preko shipito sajta do sad ?
Sent from my Pixel 8 using Tapatalk
@Utoka Jesam ja, skroz ok iskustvo. Ranije sam bas puno porucivao preko njih i sve ok bez zamjerke. Sad sam poslednji put koristio myus jer nisu iz shippija znali da mi kazu mogu li futrolu za pistolj da posalju.
Stize danas posiljka posle 2 mjeseca, kurir iz NTC naplatio 2e bez ikakvog racuna itd, posiljka je 10e.
Jeste, sa Alija, mada mislim da nije ni trebao da naplati, nikad prije mi nisu naplacivali ovi iz NTC, ovaj danas naplatio, kaze PDV 😂
https://www.vijesti.me/tv/emisije/74...ce=vijesti_ios
Sprdaju li se ovi iz poste?[emoji1787]
Oni nisu normalni,toliko radnika a u Martu ce biti valjda ok.