A dobar je onda, čim je upao u fokus df-ovog isturenog odeljenja za propagandu..
Printable View
A dobar je onda, čim je upao u fokus df-ovog isturenog odeljenja za propagandu..
...E, kada bi, neko granu masline, na jedna vrata odnio, vrata što sam zauvijek, davno, davno, zatvorio...
Spremate li se za black friday?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Anica Dobra će vazda biti predobra.
Zatucani prosvetitelji, anti-vaxxeri, gejzeri, gatare, vidovnjaci, vračari ili oni koji propagiraju neki ritualni stil života, izviru iza svakog ugla, kreću se paralelno, idu nam u susret, izviru iz ambisa - okreneš se, zastaneš, pogledaš lijevo ili, pak, desno, krajičak oka ti, čak, u tom malom vidokrugu fiksira nekakvu utvaru, prividjenje, vješticu ili babarogu.
Maštovitost, kolektivnog, bolesnog, izopačenog i egocentričnog društva, poput ogromnih ruina, arhaičnih kompleksa koje je progutala dzungla, polako, ali sigurno, i ponovo, preuzimaju primat i dolaze sa prašnjavih polica nekih davno zaboravljenih skladišta na pijedestal, ustoličeni i odlučni da tu ostanu dok je svjeta i vjeka!
Otpor stoko!
kakav grad :)
https://www.youtube.com/watch?v=F2sepCUnENg
Kako volim ovu kisu, tako umirujuce djeluje na mene...
https://www.youtube.com/watch?v=WO5X9ZUzqXM
Tirana najjaci grad....
Ima li vecih seljanki no u PG?
Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Zajebah se što ti ne rekoh da mi uzmeš kakve farmerke :D
Kad smo kod garderobe, nikad mi ne bi palo u zivotu da udjem u second hand shop.
Predlozi mi drug prije neki dan.
E kakvu sam kosulju uzeo za 4 eura, u Deltu ispod 30 ne bi bila...
Kathrin Beckinsale nije svjesna kako bi lako mogla da me ima.
Ili da cujes kad udaris :D
vele da će do kraja novembra biti loše vrijeme...tj kiša...PI samo toliko...osim ako ne pogriješe ka što umiju. Mene vlaga nagrdi ne mogu se ugrijati, vazda mi je sve oko mene mokro (takav osjećaj imam) i to me mnoooogo nervira :hammer::hammer::hammer::hammer:
kako je lijepa cura iz spota...
https://www.youtube.com/watch?v=5e35I07VT3E