Tezak dan u najavi. Teska atmosfera. Tezak vazduh. Tesko disem. Tesko je.
Printable View
Tezak dan u najavi. Teska atmosfera. Tezak vazduh. Tesko disem. Tesko je.
Ako raj postoji, ima svi da se smore tamo..
Poyyy
Jesam, procitah nedje i pokajah se odma. Ne za grijehe no za citanje..
Poyyy
Igrate li pa svadaba... ja ne.
Ali zato volim trubaceee...
Kad dobijes bakšiš veći od dnevnice... Izgleda da ovi stranci ne znaju kolike su dnevnice kod nas...
https://i.giphy.com/media/l0EoAl1ECVSSWuwr6/giphy.webp
Just kidding... Forever alone..
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/...d6a51d5a00.gif
Promjena boravka, virus i pms ucinili su da ovih sedam dana bude kisovito i spolja i iznutra.
Ne mogu reci da me cini tuznom, saznanje da je neko odvojio od svojih "usta" da bi dao drugome.
Lijepo je davati. Davati sa unutrasnjim zarom jer nas vodi nesto vece od nas samih. Sluzenje.
Ipak, primiti dar je malo teze. Izazvao bi nelagodu. Zatim, pocnemo da ih prihvatamo s radoscu.
Medjutim, kada saznamo - kada upoznamo kroz druge drugog, shvatimo koliko je nase davanje zapravo malo. Koliko su drugi Veliki.
O tim Velikima nema nigdje ni slova. Nema filma. Nema muzike.
Samo - Tisina.
I po koja moja slana suza - postovanja i divljenja, kada mi dodju u iskustvo, ne bih li se podsjetila koliko Veliki mozemo biti.
^ :*
kako se lijeci umor? umirem.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Snom, guzice, to su ti one inspektorke krv popile, vidim.
A idem ja u krevet na vrijeme i rano ustajem nego dzaba izgleda. A od svega po malo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja nešto krepavam. Možda dijelom zbog treninga a i zbog posla, teški ljudi me unište. E da, mrzim kratke dane, kad mrak rano pane.
Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
http://www.vijesti.me/caffe/slavko-k...-vijeka-955738
meni i dalje nije jasno da l je coek usao u lajv ili je ovo vrhunac slave
Ako mi nije mio postao ovaj ludak, mislim da pali ovaj narod zesce
Povodom predstave... a maxe jadan.
👏👏👏💖💖
Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app