Ovo je podvožnjak. Inače na svaku manju kišu ođe je poplava i sa jedne i sa druge strane stoji znak STOP al uvjek se nađe neki pametnjaković da ga skloni i da pokuša da prođe jer mu je muka 2km okružit (kao da će mu te 2km potrošit 30l goriva).
Printable View
Ovo je podvožnjak. Inače na svaku manju kišu ođe je poplava i sa jedne i sa druge strane stoji znak STOP al uvjek se nađe neki pametnjaković da ga skloni i da pokuša da prođe jer mu je muka 2km okružit (kao da će mu te 2km potrošit 30l goriva).
EO OD PONEDJELJKA SUNCE! Eo od ponedjeljka sunce Eo od ponedjeljka sunce
Oce li bit snijega ove godine?
Uzelio sam se snijega...
http://static.rtv.rs/slike/2013/04/0...pg_660x330.jpg
I ja bih volio da pane jedno po metra...najjaca mi je odje euforija kad krene da pada :D
Pa onda odmah vanredno stanje :D
Čm krene da pada ja skoknem do špajza povadim grickalice i uživam uz 47" ka u bioskop.
Samo da ne bude, "snijeg iznenadio rukovodstva Javnih komunalnih preduzeća i drugih nadlježnih preduzeća koja se bave održavanjem puteva širom Crne Gore"... U JANUARU!
Da vidimo oće li bit imaju još 6 dana ;)
http://aktuelno.me/drugi-pisu/nova-p...amcen-godinama
Hocemo li se ovo grudvat' za vikend? :D
Al' razara jugo jutros. A tek po glavi... :/
◼tapatalk
Aaa nek pada, obijelismo polako od grada ;)
kako prestade ka na prekidač
Sinoć je bilo gadno na moje strane, polomilo parapete, rivu, poplavilo more u kuće. Svašta.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...fbcfa8804e68b4
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...6facdfb4c97cf3
Evo izašlo je novo istraživanje na temu promijene klime. Esencijalno govori o tome da globalno zagrijevanje izaziva teže posljedice po vrijeme. Nevremena neće postajati češća ali će postajati žešća, sa više destruktivne snage.
Ovome smo svijedoci i na našim prostorima u zadnje dvije godine, nevremena u nas su sve teža, hladnije zime, jači vjetar, poplave i uništavanje imovine.
Detalji na idućem linku: http://www.sciencedaily.com/releases...0129143040.htm
pravo vrijeme za spavanje i razvlačenje po krevetu...
dobro je vjetar morao dunut...
E muke...
Čudi me da nema danas komentara na vrijeme.
ima ima :lol:
zaspah!
i klimu sam upalila :lol:
E začudih se baš...a trebao bi snijeg sad da padne
Prodjdose praznici za 1.Maj a nije pao sneg :cower:
Ovih par dana ce bit` malo toplije nego inace, pazite se ljudovi :D
pih 30 stepeni
što veliš to?
e da oće i 40, da počinem!
Evo mi ga najodvratniji period godine.
Novembre dođi brzo.
Samo przi! Milinaaa... :)
Vrućina, pa ko to voli:(
samo neka gori!
Pošto imam alergijsku astmu, ljeto i proljeće obožavam (posebno moj nos i pluća):roll:
A vama ga niko ne može ugodit. Ništa ne valja.
Pada kiša - aaaaa kiša poplavismo, ubuđasmo se u kuću
Duva vjetar - aaaa što je ovo, pomera mi roletne, ponese me vjetar
Ogrijalo sunce - aaaa izgoresmo ka miševi aaa
Zima: A da će više ovo ljeto, ne mogu ga više ovako pometosmo se...
Ljeto: A da će više ova zima, što je ovo druže pogoresmo ...
Mene jedino jebe ovaj polen, da Bog da ga rak izio! Pijem one alegro tablete, u deklas me bače na posa, redovno zaspem na stolicu..
Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
A kako je dobro u Niksic... :)
neka samo przi , makar skidamo polako sa nas one jaknurine, i sto chuda od robe :D
i napokon bez vlagurine , mada je ova dva dana tesko vrijeme jer je sparina
Da mi je vise jorgan spakovat.