Ne bih na oftopik, ne znam gdje bih drugo - svi kojima odgovara prepaid paket, prezadovoljan sam mtel 4g prepaid mrak tarifom, nije reklama.
Printable View
Ne bih na oftopik, ne znam gdje bih drugo - svi kojima odgovara prepaid paket, prezadovoljan sam mtel 4g prepaid mrak tarifom, nije reklama.
imaju li ovaj Pocophone jos na stanju uz postpaid zna li ko?
jel imaju samo onaj armored black, ili imaju sve boje?
Nesto razmisljam... zamisli odes nedje vani i ostanu ti ukljuceni net podaci (roaming data on) pa placas preko 10 eura po jednom MB transfera...
https://i.ibb.co/vXT7bHT/net.jpg
I jos si postpaid recimo pa umjesto da za tren oka ostanes bez tih 5-10e koje imas na racunu kao prepaid.. tebi zapravo dodje racun za taj mjesec od par stotina eura pa se lupas glavom o zid.
Da nisu ove cijene od 10-15e po MB malo previsoke? Bas da te kap strefi ako se slucajno zayebes.
Kolege imam par pitanja ako znate odgovarajte... pitanja su iz vecerasnjeg iskustva i iskustva prije 3 dana a po pitanju kablovske usluge...
Posto mi je istekao dvogodisnji ugovor za "trio box 2+" paket koji se vodi na oca, roditelji su odlucili da raskinu taj ugovor odnosno da prekinu tu uslugu a da "uvedu" "manji" paket jer nemaju vise potrebu za wifi i fiksni telefon.
I dan.
Dolazim sa ocem u poslovnicu i radnica (Nataša) mi saopstava da imaju neke ponude bla bla, i ja kazem OK doci cu drugi dan kad se odlucim koji cemo paket ( osnovni od 13eura ili mini osnovni od 8e).
II dan:
Dolazim sam u mtel poslovnicu i zaticem drugog radnika (Erdal) za salterom za kablovsku i opet njemu pojasnjavam da nam je istekao ugovor i da ne zelimo vise taj paket vec mini osnovni i on mi tom prilikom kaze da mora otac da dodje da raskine Ugovor i da vrati svu opremu (modem za kablovsku i wifi ruter) i daje mi papir da potpisem u ime oca zahtjev za uvodjenje novog mini osnovnog paketa uz ponavljanje da mi otac mora doci da raskine ugovor i da vrati prethodnu opremu.
Isti taj dan zovu iz mtela i dolaze da instaliraju opremu za mini osnovni paket gdje otac potpisuje novi ugovor na 2godine a instalater prikuplja kompletnu staru opremu i napominje oca da je odnese u poslovnicu.
III dan.
Otac nosi opremu u poslovnicu i zatice zenu iz prvog dana (Natasu) koja ne zeli da cuje da otac razduzi opremu i da raskine ugovor uz rijeci NEK TI TO URADI ONAJ KOJI TI JE REKAO DA TO TAKO MOZE I DA TRAZIM TOG RADNIKA (Erdala).
Pitanja:
1. Da li zaposleni koji rade na salterima za potpisivanje Ugovora za usluge kablovske televizije imaju procenat na platu za svaki potpisani Ugovor? Pitam jer mi jedino to malo opravdava ovakvo drsko i katastrofalno ponasanje?
2. Da li me novi ugovor sprecava da raskinem prethodni jer "zvanicno" nije prekinut a potpisan novi
3. Da li je Ugovor validan gdje je za korisnika upisano MOJE IME a maticni broj od OCA?
Послато са SM-G928F помоћу Тапатока
Da imaju. I to mnogo utice na ugled kompanije. Bas su se zeznuli sa tim, grabe se svi
Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
U takvoj situaciji traži odmah da pričaš sa menadžerom, pa će u sekundi promijeniti i ton i pristup...
Stari ugovor je istekao, možeš da vratiš opremu naravno i potpišeš raskid (tj onaj na koga se vodi ugovor)...
Sent using Tapatalk
Trebalo bi da sredite ovu moj mtel app, jer ne prikazuje cijene poziva, samo tajming.
Jel' iko probao ove m:tel turist pakete za internet?
Kontam da je ljeti pakao ali mozda sad za zimu ne bi bio los za koji mjesec...
Nisam provalio da mi sjutra istice ovaj moj (telenor) pa sam mislio da probam ovaj paket pa ako ko ima kakvih iskustava neka napise nocas ili sjutra ujutru, da znam...
Ne zanimaju me ugovori tako da je sve iskljucivo prepaid i bez ikakvih obaveza.
Trenutno koristim Telenor-ovu net karticu (isto neki kao turist paket, ne znam tacno kako se zove) gdje imam 100GB za 15e u trajanju od 30 dana.
Po ovome sto vidim na netu, ovaj m:tel turist paket nudi 1000GB za 10e u trjanaju od 30 dana, sto makar na papiru, djeluje kao mnogo bolja opcija...
EDIT: Vidim da je ovih 1000GB valjda samo za prvi mjesec a onda je 100GB mada je i onda 30% jeftinije od Telenor-ovog + od njihove podrske mi je muka.
Ja se prebačih na neki mtelov Urban Neo M 18.9€
Paket podrazumijeva: neograničene pozive i sms prema svim mrežama u CG, 10gb interneta mjesecno. Sam osjećaj da znaš da kolko god da pričaš da nećeš uvećati račun je totalna banja i relaksirajuće je.
Uz potpis na 24 mjeseca Pocophone za 1€ i 500gb interneta pride za prvu godinu.
Čini mi se baš ok.
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
U pitanju je modem za kucni net tako da me pozivi i SMS poruke ne zanimaju.
10gb je ok za telefon, premalo za kucni net.
Mozda sam i ja ispisao ovu poruku na pogresnu temu pa sam zato nastavio ovdje --- https://forum.cdm.me/showthread.php?...%3Bni-internet
Evo sam nesto isprobavao ovu moju mtel karticu u 4G modem i, izmedju ostalog, primjetio da pise 3G a ne 4G. (post: https://forum.cdm.me/showthread.php?...56#post5241656)
To mi je bilo 'zanimljivo' pa sam nazvao korisnicki servis da vidim o cemu se radi.
Cekao 8 minuta i nakon javljanja prekinuli vezu odma, onaj potez kad prihvatis poziv pa odma zavrsis isti. A onda cekao jos 10 min dok se nije momak javio... Znaci skoro 20 min da bi dobio nekog iz korisnickog servisa.
Nakon provjere, kaze mi momak da je kartica 3G a ne 4G. Ja ga pitah kako je 3G kad sam je zamjenio prije mjesec dana.
Navodno u poslovnici (kada sam mjenjao karticu zbog novog telefona i nove velicine SIM kartice) nisam bio specifican te nisam trazio 4G karticu pa mi je data 3G kartica i sad oni ocekuju da cu ponovo da idem do poslovnice i ponovo da placam 5e (ili koliko vec bijase) da bi dobio bas 4G karticu.
Ako ovo nisu ciganska posla onda ne znam sta jeste.
Pih.
EDIT: Evo nakon "intervencije" su mi "softverski" (ili kako vec) 3G prebacili u 3G+, sto god to znacilo...
https://i.ibb.co/9GJNb6Q/3g.jpg
I dalje nije 4G vec 3G+ ili 3.5G kako ga jos zovu...
Nego su bice navikli da posluju sa ovcama pa misle da i sa mnom mogu tako...
Ovo nema nidje, srece mi.
Kakvi cigani, PIH.
Moj 4G signal na telefonu je katastrofa. Ako je oko pola super je, obicno pada na 3G (I opet je oko pola)
Znam samo jednu stvar, uvijek mi je 4G signal bio 100% na Telenoru. Iskreno ne znam u cemu je stvar.
Meni je na mtel pretežno 2G/3G, 4G samo kad sam kroz baš u grad.
https://mtel.me/a2117/Media-centar/2...KORISNIKE.html
Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
Zavisi koji ste grad,Kotor pokriva 4g signal imam urban L paket i koristim taj internet i za racunar 75mb/s je download nikad problem evo skoro 2 godine
mtel nema u ponudi Galaxy S10? Bas mi je cudno, ipak je aktuelni flagship u pitanju.
Kolege forumasi,
korisnik sam Box duo 1+ paketa, i do danas sam bio prikacen koaksijalnim kablom koji ide jedno 15tak metara vazdusno od bandere do kuce.
Zaci taj jeli Coax kabal na modem pa ruter i sve ok, medjutim danas su sproveli jos jedan tanji kabal od bandere (tobos optiku) i dodali opticki risiver i promijenili modem.
Sve to radi, sve je ok ali sad imam u kucu 2 poduza kabla, spliter, opticki receiver, modem i ruter, bukvalno haos od kutijica i kablova.
Moje pitanje je da li je to slucaj kod svih koji imaju optiku M-tel-a ili ovi nesto mute, (tj. ne kapiram sta ce im coax kabal i dalje ako su sproveli "optiku")
Jeli istina da mtel preuzima Telenor???
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Kakvi su ovo degenerici, boze sacuvaj.
Znaci cijeli dan cekam aktivaciju SIM kartice i to se pracakam prvo sa dvije metle u poslovnici a onda sa kretenima preko telefona i dzabe...
Veli momak "ovo se desava jednom u milion slucajeva".. E jesam kurate srece ili ce prije bit' da laze kao pas.
Sjutra u poslovnicu ima da mi vrate staru karticu ili daju novu ako ova ne moze da prodje registraciju.
A toliko su sposobni da svako daje drugacije instrukcije...
Jedna kaze "nemojte slucajno da stavljate karticu narednih sat vremena", druga kaze "ubacite karticu ali ako ne prihvati mrezu, uklonite je odmah", treci kaze "drzite karticu sve vrijeme u telefon kako bi mogla registracija da se obavi" itd.
I onda se pitas "ko je odje lud!?"
Prolaze li ovi tuljani ikakvu obuku? Pakao.
U mtel su sampioni odugovlacenja i nezavrsavanja.
Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas.
Kad provedes cijeli dan bez telefona (nema mreze jer se SIM kartica ne moze aktivirat') zbog kolektivne nesposobnosti... onda i nije bas smijesno ;)
Kao sto rekoh, da ima ikakve kontrole ovakve stvari ne bi smjele da se desavaju a kad se desi... neko bi za to morao da odgovara.
Kako da provjerim koliko mije preostalo minuta i interneta na postpejd broju? I koji paket mi je aktivan. Nikakvih info na sajtu uzas od mreze.
Moj m:tel aplikacija...
Sent using Tapatalk
Jeste li ikad culi za slucaj da kad nestane struje - nestane i mobilnog interneta? :D
m:tel svemoguci, sve je radilo godinama unazad, a sad se ovo desava, e pa kakva sprdnja
Ubedljivo najgora mreža. Telenor je kilometrima ispred.
Ne znam baš za cijene.
Dok je paketa 10x više na Telenor (uplatiš 1,7€ i dobiješ 17€ da troši ka čemu oćeš, poruke, pozivi...) po meni im niko ne može prići.
Doduše nekad je usluga bila 1€, pa 1,5€ a sada 1,7€, ali ajde...
Od 1998 do 2014 postpaid
Od 2014 do sada pripaid...
Jbg, bolje je za Telenor...
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
Izbacuje li kome internet nocas?
Sent from my HD1903 using Tapatalk
Sto je sa internetom od 21h na dalje?
Uzas uzas uzas.
Konekcija se gubi svako malo,a pricam igranju online na PS .
Puca na svaka 2 min.
Morao sam upaliti hotspot da bi igrao. I to testiram zadnjih 5 dana. Ni jednu noc se nije moglo igrati
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Ja imam telenor kucni internet 100gb -13,9e
Paket na telefon 13,9e
Za 28e imam ukupno 115 Gb (posto mi je povezan mobilni s kucnim internetom,ne koristim ga mnogo na komp)
Neograniceno u mreži
1200min ka svim mrezama
Neogranicen sms ka svim mrezama
Za sad nijesam nailazio na bolju ponudu a ti mi reci za koliko para ovo mogu da imam u m-tel i odma cu preci
Znaci:
115gb interneta
+10gb za viber
+10gb za instagram
Neograniceno min u mreži
300min ka svim mrezama
Neogranicen sms ka svim mrezama u cg i srb
28€
Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
Imaju neki uzasan paket za skole, placaju po 6.5-7 eur pretplate, a nista ne dobijaju... osim pozive u grupi. Tako je to kada ministarstvo prosvjete nema centralni tender kao policija.
Da li to moze da se kombinuje sa nekim od aktuelnih paketa... da ostane u grupi, a da ima net i minute?