Uh, kako zvecka grad po prozoru..
Posted via Tapatalk
Printable View
Uh, kako zvecka grad po prozoru..
Posted via Tapatalk
u PG?!
dje grad brate miNli????
Jes nesto, no sam mislio da su pjane djevojke sa moga sprata u stikle isle.
Oće dolje svaki kastig slobodno :mrgreen:
Da i ovaj mjesec malo poliči na februar
grad i u ko na karnevao..
Kakvo buđenje jutros.
______
Najava zimske sezone :D
http://www.vijesti.me/vijesti/sjever...-clanak-196007
do kraja vikenda ovo grdno ledno vreme.
Evo rece Pavicevic da je ovo prvi dan ovog aprila koji je ispod temperaturnog prosjeka za ovaj mjesec i da nije poslednji..
Zabrinjavajuce je to sto nije poslednji.
evo ga snijeg na stari aaaaa :D
Moj tata se jutros dizao u 5 ura da pokriva pomidore pa se ti rugaj :D
Sent from my HTC One using Tapatalk 4
Poslije onakve nezime, moralo je malo odusit'.
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...40943350_n.jpg
Dobro veče imate li snijega? ;) kod nas napadalo ;)
bolje je da vrijeme i zima odradi svoje.:smug:
Razmisli o mini plasteniku.
Srecom nama se rasad paradajza jos uvijek nije razvio da se presadjuje pa dobro prodjosmo danas bio je bezbjedan u leju :D
Milina je vidjeti da na forumu ima ovoliko zemljoradnika, poljoprivrednika. Respect.
Zato je nama slana sav krompir sprzila i luk. Ole :D
Djedu nije bilo smijesno.
biće zajebano noćas