Originally Posted by
lucke91
Dolazi mi na viber prije neki dan reklama kipsa, kaze velika akcija keramickih plocica i sanitarija, pogledajte ponudu na linku. Ajde reko da vidim, ulazim na link, vodi me na stranicu na koju pise veliki popust od 20% na: sanitarije, plocice, itd
I to je to. Ja gledam jel realno cime se bave. Kakav vrhunac marketinga i trgovine.
Inace kips je najgora firma u cg za radnike, bukvalno ii svakodnevno napustaju radnici jer se ponasaju kao prema robovima. Od 500 radnika ne mozete naci 2 radnika koja su tamo duze od par mjeseci, tako je od obicnih radnika pa do komercijale, referenata prodaje, cak i sefova itd, svi bjeze otud.
Onog trekutka kad Risto Drekalovic ne bude vise tu, kips ce da se srusi kao kula od karata jer su nesposobni ostali da to odrze.