https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...99&oe=59B866E4
Printable View
Zaboravise amerikanci kule blizance pri Irmi. Posteno od nje, dosla da cestita godisnjicu
Ne mogu viiiiiiišeeeeeee, neee mogu viišee....
Dobroe nomrsi, vidiš li da ne može više
Ne mogu viiiiiše, ne mogu više :D
To je pjesma, Zedd.
skupljam oci po stolu
Uh, toliko toga ima da se uradi a nemam volje
Evo se obaraju rekordi u ležanju.. 38mi sat počeo velee
Ovi isposnici će izdurat još 38
ako ja sve ovo što mislim do nove godine završim, biće bravo majstoru!!! :D
Stuck in a moment.