moram da izbrišem 5000 sms-ova :(
Printable View
moram da izbrišem 5000 sms-ova :(
Mark all/Delete marked
znam kako se brišu -_- ne brišu mi se, a moram :(
pitanje je jesam li... :)
ne znam broj poruka al imam sačuvane sve zadnjih 5 godina. sigurno vise desetina hiljada poruka. sa nekim osobama iizmijenim i po 2000 poruka za par mjeseci. plus fb, i ostali čet programi . nisu mi jasni ljudi koji to stalno brisu. volim da imam zapisane te uspomene .
Ovo je jedna od onih stvari koja budi neka predivna osjecanja. Bas sam super veceras. Sirim dalje. :-)
http://www.youtube.com/watch?v=L1-M81ZtvTM
Ljubav i mržnja
kao dva trna u oku.
Ti si moj spas,
moje prokletstvo
moj grijeh i pokora.
Ja sam tvoj vulkan
tvoj lavirint strasti
tvoj san i java, tvoj početak i tvoj kraj.
Pokloni mi svoja krila
jer nekada sam i ja ptica bila
pokloni mi svoju stvarnost
zagrli me noćas i nasmiješi mi se
samo u prolazu...
Želim šansu za nas
želim umorne ruke da ispravim,
želim sve da zaboravim
i da u našoj ljubavi
nazrem spas.
http://img710.imageshack.us/img710/2...namesecini.png
Trne mi glava :burp:
Slusam Cecu i bas mi je vrh.
Ima li gadnijega topica?
Svidja mi se gooozica.
Trebaće vremena, da, se otvori vitrina, sa novim čudima.
Kad vec postavi taj limun, moram se pofalit da sam iscedio 8 limuna i od toga napravio 2L limunade u boci od koke kole.. I to u frizder, i sad meracim svaki dan po dvije case led ledene limunade mmmm <3
i tako mršaš? :D bravo ti ga :p
http://marvmackey.com/news%20passed%...20test%201.jpg
Živjeli! :D
:dring:
(I malo pažljivije hodajte i vozite od sad. :mrgreen:)
Oj Kosooovooooo
ah, krevet...
Lakse se dise.
Povracem, pa eto da vam javim.
spreading some love
https://encrypted-tbn3.google.com/im...d9Fr6fIFReNGvO