Kafa na ovako lijepom danu sa dobrim prijateljem i przenje jednog nesoja o istom trosku.
Puno srce.
Nadam se da Zvoncica odobrava ovaj post :D
Printable View
Kafa na ovako lijepom danu sa dobrim prijateljem i przenje jednog nesoja o istom trosku.
Puno srce.
Nadam se da Zvoncica odobrava ovaj post :D
Ljeto i putovanje..
zagrljaj...
>---:grin: ---<
........|________
......./\
Odlazak na neki snijeg bi me ucinio jako srecnom ....
Kako sam se sad fino izmazila sa samojedom... :D Srce malo... blam me sad zbog gazde.
Jes ali on kad ogladni se samojede a ti moraš da ustaneš i spremiš nešto.
**** ga, život nije fer.
Zivot je *****.
Sad sam gladan, a nisam samojed.
Ahahahhahha dužna sam vam rep ;) dobro ste me nasmijali.
Dobro je bit' samojed :)
ps. još kad ga ja mazim, šta jedan samojed da očekuje više u životu. :)
Što još nijedna nije dala
ovo o cemu razmisljam...
volim kad vidim muvanje po forumu.
Saletanje na ulici sa najljepsim retroaktivnim vijestima.
Nastavice se.
:)))
Ono kad znaš da zub koji te mučio dva dana i nije ti dao da spavaš to više neće da radi! :D
Isto tako, kad dođe kraj mukama PMS-a pa si ponovo u svojoj koži. :D Uh, ljepote ove. :barbershop_quartet_:)
i plus si zadovoljna sto radis puno :)
Jes. :D
Kad radim ono što volim i sanjam od malena, ne bunim se. :)
Tako da me to BAŠ čini srećnom.
Ono kad sam nervozan oko faxa pa odem u teretanu I ispraznim se :)))
Vozacka dozvola :D
peeeetaaaaaak!
http://www.messentools.com/images/em...os-big-266.gif
suuubooootaaa!
http://i827.photobucket.com/albums/z..._spaghetti.gif stevann, puppy & cpu!
izgleda da moj odbrambeni mehanizam ne funkcioniše http://i982.photobucket.com/albums/a...yingSmiley.gif
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako sam se naaajeeelaaaa! drugarica i ja spremale večeru! orgazam!
Vikend, da se pocine od profesora malo
'činke. :)
Snijeg.
Kao da sam u sred nekog ruskog grada ;)
Konachno doma.
Svudje podji... doma ZAISTO dodji.
A nema nas u svijet', a ni dalje.
Nabasah na neke dobre kompilacije elektronske alternative... Uživam! :D
Bože, koliko ja volim ono moje krme...
http://www.youtube.com/watch?v=bE9SPSvtWuA
Kafa kad dodjem doma s putesestvija :)