namrtvo.
Printable View
namrtvo.
aaaaaaaaaaaaaaa, dosadeeee
pfff dje je ona tema sa onom curom sto ih ima dva?
Jeste, na ovu vrućinu nigdje mi se ne ide preko dana, tek negdje poslije 19 sati uhvatim po koji krug sa drugaricom... spustim se do rijeke... inače smor.... glupe obaveze koje me zadržavaju ovdje :P
Volim ja podgoricko smaranje na 35 stepeni. Zovite me mazohistom, al volim ;)
Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
Evo se i ja smorih kad vidjeh koliko depri na jednom mjestu/temi. aupičkumaterinu. :P
http://www.nadlanu.com/upload/thumbs...0571_420x0.jpg
Jos samo potez, il' dva,
par nevaznih figura, kralj i kraljica...
Priznaj da te smorilo što su ti banovali 2 nicka danas, a ne utakmica... :p
koji je drugi? :D
Jedva cekam da promijenim posao.
sambadi teeel mii vaaaaaj...
oooon deet mooo'niiing veen dis laaajf iiiiz ooouueer
aj noou
aaajl siii joooor feeeejs
Can't you see I'm a natural...?
hahahha
No hidden catch. No strings attached.
Da ne zaboravim da ispostujem
http://www.youtube.com/watch?v=koZkio7gD6s
Ima li ljepse pjesme ?
http://www.youtube.com/watch?v=98slWr22fas
The sacrament of what is true...
Bem ti karijeru.
Poor boy.