http://portal24.me/dirljiv-trenutak-...covjeka-video/
Printable View
dota 2
Jel ovo setaliste? Naspram stadiona?
Da, od ljetos je slika :)
Uf, moram i ja izvesti negdje svoje igračke.
E ako bih koga trebala svakodnevno da pominjem na ovoj temi, onda je to on. :couple_inlove:
I budite srećni ako ne počnem baš to da radim od sada. :D
:highly_amused:
Eh, zaljubljena omladina... Blago vama deco, uživajte
Ja sam baba u duši, dječače. :D
grandma haaha
Očigledno ja samu sebe, nešto drugi se ne pretrgoše... ;)
Aaaaaaaaaaaaaaaaa...razvedravanjeeeeeeeeeeeeeeeee. .. kako repa podase savijat' necu ...uh,uh,uh...:D
aaaaa 5 maašina ću uključit danaaaas! aaaaaaaaaaaaaaaaaa! :p
aaaaaaaaaaaaaaaa snijeeeeg jeebem ti! puj puj
on topic
Ispijanje prve kahve 'uru. Citavi dan mi ljepse krene.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, sve to što ste nabrojali! :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :mrgreen:
VolEm vas!
Nema kise, dako mi se osusi ova roba na balkon :mrgreen:
Trenutak kada shvatam da je svaka bitna zena u mom zivotu srecna u ljubavi i voli najvise do sada. Nista nije moglo da ucini ovaj dan boljim.
Google Chrome!
Najbolji!
Reinstalirala sam kompjuter, jer mi se nakupio virusa i usporio, nakon što sam se ulogovala na google nalog sam mi je podesio Chrome kako je bio :D sa istom temom, istim sačuvanim obelježivačima itd.
Poslije više sati prebacivanja i podešavanja kako je bilo prije na kompjuteru ovo me tako obradovalo, dok sad mozgam koja mi pobogu bila jedna super ekstenzija na mozilli, evo se ubih razmišljajući, ne mogu se sjetit'.
eh da mogu ovo dozivijet jednom!
http://i.imgur.com/ab3mCHg.gif
Mozes jednom, ali bi mi poslije pricali "Kako je ona Phénix bila dobra fina ... ali sto joj je trebalo ono" :)
ma briga me da umrem na taj nacin:D
uff tacno cu u nedje u dzunglu poci da zivim ... makar na kratko xD
Ja bih volio da umrem medju 20 kengura.
Vrlo kratko. hahahahhaha
Ja bih kad umrem da odem u raj i da me tamo ceka 99 djevica :]
limunadaaaaa :dring::dring::yipiiii:
Neka djevojka koja odlične miksove pjesama postavlja... užitak je slušati njen izbor. :applause:
Da mi je da nakon 20 dana pauze obalim neku bocu Viljamovke.
Da odmorim dusu.
To bi me ucinilo bas srecnim.
jedna mlada konobarica iz kvarta, tačno me sunce ogrije svaki put kad joj koljena gola izvire iza ćoška. još napredna i nazadna...
slika slika
Moja nova žrtva. ;)
Suncan dan, drugovi, setnja, zezanje.... :D