Za muda ga u'vati drugi put Savo, konju jedan!
Printable View
Za muda ga u'vati drugi put Savo, konju jedan!
Majku mu ***** glupu da mu ***** sto ce mu ovo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A debilu, ne diže se lakat ni da se počešeš, a ne kod prekida, budalo.
Crveni za crveni
Hahhahaha a vidji za cem ovaj Poljak dobi crveni hahhahaha nije ga taka' glavom :D
Ubi i Obernjak Kasalicu tako da i on dobi crveni ... idu Poljaci logikom da kad ne mogu da nas dobiju da makar ne bude i izbili ih i dobili ih :D
sramotna igra...sramotno foliranje.
Kasalica sampione jedan! Kao Ribnica - Graficar da gledam!
hahahahaha kakvo djubre malo, kako je odglumio dobro. hahahah volim ga zbog ovoga. :D Jeby te se poljaci ljigavi.
bolje bi Graficar odbranu odigrao nocas.
Totalno rasulo moraju se malo pribrat ovi Poljaci su nule.
Što radi Baša ... što ga ne izvede jer će dat autogol kako je krenuo ...
piiii sta se napravi od utakmice
Savic ce nocne more da ima od ovoga Lewandowskog do kraja karjere.
Kasalica legenda :)
Ne da sudija faul Jovetiću pa sve da mu neko nogu okine :D
Ajmo Beca umjesto Stefana, odma' Brna!
Kasalica kao Buskec... :D
Zasto je usao Kasalica a ne Djordjevic ili Beco majku mu? Radje da je usa neko ko moze bit opasan po go no nekoko ce da glumi.
Ajde da im ga uvalimo!
Kako cemo sljedece 2-3 utakmice bez publike da odigramo, pa mi svjesni toga jos nismo!
ovaj sudija je debil
Kako Jovetić sve što uradi loše uradi ...
Vala Jovetica bih ispljaska nocas. A koji Q siluje loptu cijelu noc veceras.
Kad ne može više dosta je i ovo,bolje i bod nego ništa ;)