hahahahhahahhahahahha samo li ti je sex u glavu :p
Ne! :p
Printable View
Ja ako sam jednom lud, ja sam onda stalno lud.
Osjecam se kao NULA!
nema spavanja ,nema spavanja o.O
http://www.youtube.com/watch?v=5bNE-...shuffle=389009
no need to comment... just be happy :)
mora da je neka glupacha bila koja je bila ljuborna na tvoj prcast nosic i lijepo lice...pa te nije slushala shto prichash... a ti sigurno sve znala.... :) ;)
otkunula si je...??? hm.... i ja cu... da znash. pa taman g00zu da obrishem s njom :D hahahahaha
a boli i ti nju malo, majka mu stara... :)
Attachment 83878
http://www.youtube.com/watch?v=1D5o3ddBZ4M
Svi oni kojih vise nema ...
E nisam znala moodo. :) Barem ne sve. I nije glupacha. :( I :) Hahaha ma...
http://img1.visualizeus.com/thumbs/0...6c6a115c_h.jpg
Da prespavam dan, da i ovaj precrtam, jedan manje za kajanje...
Sve u kurrac veeeeerujte mi.
Verujem ti.
šta je ovo, kako se ovo zove, kakav je ovo način, vi ovaj topic uporno brkate sa velikim mrsnim topikom... bacam hejt na one koji odje stavljaju muzičke linkove!
izvinjavam se, ostavila me djevojka pa sam nervozan. i ubacite kršteni dark skin na ovaj forum, a ne ovaj brown, otkad je brown = dark. bacam hejt i na admina koji je ubacio ovaj dark skin...
A nemoj se toliko nervirat' :D Biće đevojaka :P
o.t
http://www.jsmdesign.com/photoblog/i...05_sadgirl.jpg
Gdne li su ove teme(boje) na forum,podsjeti me Ra da se podsjetim.