Attachment 62506
Printable View
http://www.meridijani.com/files/2004/49ist.jpg
Stalno sa mnom.
Stalno.
<3
http://forum.hr/images/smilies/tuzni.gif
neispavana,preumorna!
Attachment 62608aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Same...
Attachment 62609
Vratite nam Raquel.
je li to stevann slikao? :lolblue:
hahhahahahhahaha jes` ispred zgrade je ovo
Ti si nebo, ja sam ptica
ti si moja tanka zica
meni sve a ja sitnica za tebe
Kad si moje srce takla
i planina se pomakla
ti si prisla pa se odmakla od mene
A ja jos trazim nesto
sto cijelog zivota mi bjezi vjesto
I pitam seeeeeeeee...
A staaaa cuuu jaaaaa kad tebe nema
to mi je sto mi je
Sta cu ja bez tebe
kada mi zime zazime
la la la la la la la la
ja cu te grijat :D
ahahahaahh i pivo grije, ali ne pjevam njemu :lol:
aj zaljubi se, pa da pijemo zajedno :lol:
a kad cemo? kad?! evo godinu se kanimo...