To ti zavisi da li ta kola imaju opciju da im se vrati porez tj odbije, neka imaju (uglavnom auta registrovana na firme) a neka ne. Kod nas moras svakako platiti porez od 19 %
Printable View
To ti zavisi da li ta kola imaju opciju da im se vrati porez tj odbije, neka imaju (uglavnom auta registrovana na firme) a neka ne. Kod nas moras svakako platiti porez od 19 %
Honda najavila višemilijunsko povlačenje
„Bolje časno povlačenje nego nečasni poraz“ misle u Hondi, odnosno Acuri – zbog problema sa zračnim jastucima najavljeno je povlačenje 2.23 milijuna vozila
http://automobili.hr/wp/wp-content/u...8-1024x756.jpg2017 Acura NSX
foto: Honda / Acura
Američka saga oko Takatinih zračnih jastuka se nastavlja: 10 proizvođača je već ranije opozvalo oko 17 milijuna vozila, a sada Honda i Acura najavljuju povlačenje još 2.23 milijuna vozila zbog Takatinih jastuka. Zanimljiva je statistika vezana za Takatine zračne jastuke: nije poznata još niti jedna ozljeda vezana uz jastuke ovog proizvođača, ali je u svijetu najmanje desetero ljudi poginulo zbog eksplodirajućih Takatinih komponenti, čime ovaj sustav ima omjer ozljeda naspram smrti jednak centru udara nuklearne bombe. „Takata – atomski precizna!“. Morbidne pošalice na stranu, problem je relativno lako rješiv ako se inflatori zamjene dijelovima drugih dobavljača, no naravno to sve pričinjava popriličnu muku i vlasnicima i proizvođaču (tj. Hondi/Acuri).
http://automobili.hr/wp/wp-content/u...e-1024x680.jpg
Popravci, odnosno zamjene potencijalno precizno-ubojitih komponenti počinje ovo ljeto, a vlasnici vozila s bombama instaliranim u automobilima početi će dobivati obavijesti kada da se jave u ovlaštene servise za popravak. Modeli s lošim komponentama su: 2005-2012 Acura RL, 2007-2011 Honda CR-V, 2007-2016 Acura RDX, 2007-2014 Honda Ridgeline, 2009-2014 Honda Fit, 2009-2014 Acura TL, 2010-2014 Honda FCX Clarity, 2010-2014 Honda Insight, 2010-2013 Acura ZDX, 2011-2015 Honda CR-Z i 2013-2016 Acura ILX.
S ovim posljednjim povlačenjem, ukupan broj „pogođenih“ vozila ova dva proizvođača (može se i tako reći) u SAD-u se popeo na paprenih 8.51 milijuna automobila.
http://automobili.hr/wp/wp-content/u...l-1024x779.jpgVeć stotinka sekunde čini bitnu razliku
Danas sam furao ovo, tvrdim da je najbolji V6 ever made:
https://s22.postimg.cc/mnpms5yv5/IMG_0891.jpg
Ovo nesto staro i desnjak volan....ili se varam
Volan lijevo, skoro brand new.
Daj kompletnu sliku. A Leksusov V6, zar on nije najbolji ever made?
Accord 2016.
Lexusov V6 nije najbolji, drugi najbolji. Posle ovoga gore.
Znas kako, bucniji je od Lexusovog, trosi oko 2 litra vise, nema toliko Nm na niskim obrtajima i nije toliko miran, pogotovo kad radi na 3 cilindra, ali ostalo...
Accord 2016 EX-L V-6
Compression Ratio: 10.5 : 1
Horsepower: 278 @ 6200 rpm
Torque: 252 lb-ft @ 4900 rpm
6-Speed Automatic Transmission (6AT) with Sport Mode
City: 21 MPG - 11,2 l/100km
Highway: 34 MPG - 6,9 l/100km
Combined: 26 MPG - 9 l/100km
A tooo, slika je sa neta. Nisam mu slikao auto zato sto sam bio ljubomoran na motor.
Skuzio sam stari.....
drži li iko djelove za starije honde
Tražim Honda Civic 1.6i 93kw 1997 razvodnik paljenja
na pm ili na 069 223 133
Valjalo bi dici temu iz mrtvih malkice.
Za pocetak, malo tehnikalija trenutnog fwd kralja Ringa:
https://youtu.be/E8YiRDodASE
https://youtu.be/KvDwaGwNXLw
Ima li zvaničnog Hondinog predstavništava u Crnoj Gori?
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Ac Viva....
Daleko bilo posla tamo, bilo kakvog.
Nema tu ni O of Officiala. Sve sam morao sam da organizujem za zamjenu kapisle airbaga po opozivu i da drezdim tamo dok nisu promijenili.
Da ne pricam o odnosu prema klijentima, upitu za djelove, nabavci istih itd itd. Kosta manje da povedem auto u BG u Deltu na veliki servis i da se vratim lijepo posle dva dana setnje.
Tuzno, ali tako je kako je.
Ebes 3.5. Ovo je osnov za buduce neke engine.
zar nije efel motors za honde?
Servis mozes da radis naravno.
Uvoznik je ona firma dje je karting a povezani su sa AC Viva.
Mozes da kupis novu Hondu,a da je servisiras nedje vani dok je u garanciji.
Ok...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...757781710b.jpg
Ako nekome zatreba dobar auto... [emoji4]
Lijepa Honda. Dosta rijetke oem felne na slici.
Slao sam prodavcu sms da nece trampu medjutim vec kupio auto covjek.
Jos nisi proda hondu?! Koji smo mi jadovi...
I ova sa oglasa je vec drugi put na diler.
Meni nije nikakva trka.
Jos malo tehnikalija na temu TypeR.
http://blog.jepistons.com/comparing-...n-k20a-series-
Kanturina.
ada cus,macka mala.
Mislim da je ovo povoljno za ovaj auto..https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7992aceb63.jpg
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kako je to lijep auto
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Kakvo je to ***** od motora
blago rečeno
Kupljena nova u pg, do 100kkm, ecu crka, turbina crkla, trosila fino ulja, bucan. Dobre strane ne ide lose i mala potrosnja.
Baš ova ili inače?
Jesu li ovo motori koji idu u Deltu i Insigniu?
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Ovo je jedna za koju ja znam, mozda se na nju to tako zalomilo, ali posle toga kosmara ja ne bi ima hrabrosti da je kupim.