Stolar Podgorica?
Printable View
Stolar Podgorica?
Javi na pm sto trebas.
znate li nekog ko opsiva prozore i vrata posle postavljanja,da je dobar i da moze korektno zavrsit posao
i po mogucnosti da nije u krv
Misliš da pokrpi rupe koje ostaju itd? Ako je to onda Božo kojeg smo već par puta pominjali. Mislim da je Bitrate-u radio po stanu a i još nekom. 067 885 712
Hvala
Jedno pitanje...
Renovira se veliki stan koji je namijenjen izdavanju, a plan je da se isti podijeli na dva manja apartmana...
Zanima me da li postoji mogucnost da se od toaleta napravi kupatilo koje bi se izmjestilo par metara dalje od postojeceg toaleta... da se spoji cijevima nekako, ili to bas mora na postojece mjesto, da ide po vertikali kao sto me upravo ubjedjuju...
Naravno da postoji, sve se može. Al treba štemovat podove i za to dobit dozvolu onih koji žive ispod tebe, nije to lagan posao. Ljudi cijele stanove sruše pa nanovo prave raspored. Sve se može samo para i majstora koji će to da rade.
Preporuka za nekog ko će da postavi centralno grijanje?
Hvala, hvala.
Dajte preporuke za molera. Dobro bi bilo da moze placanje preko racuna.
Koliko se inace krecu cijene krecenja po m2 stana, materijal i ruke?
Znate li nekog ko ce da iskrpi rupe na fasadi, a da se spusta konopcima jer se radi na visim spratovima
Pocela sam kompletno renoviranje stana u starogradnji i imam jednu dilemu. Mislila sam da stavim nove prozore, balkonska vrata i roletne (pvc), ali dobijam sugestije da je iz nekih razloga bolje zadrzati i urediti postojece prozore i balkonska vrata, koji su od nekog dobrog drveta i dobro su ocuvani. Cijena nove bravarije mi ne bi bila problem, al sam sada neodlucna jer ne znam da li bi mozda bilo bolje zadrzati postojecu drvenariju i urediti je+staviti nove roletne?Da li ima neko savjet iz sopstvenog iskustva?
Ako nije trulo i ispucalo drvo, kad ga osvjezia sa novim lakom i impregnacijom moze jos 10godina.
Ako je drvo kao što kažeš dobro i dobro očuvano, ja bih ga ostavio... Posebno ako je u pitanju Pg...
Sent from Tapatalk
Da PG je u pitanju. Prozori su odrzavani i dobro dihtuju, ja sam to mislila da mijenjam vise zbog estetskog momenta
(zensko :)), i vodjena logikom da je novo bolje.
Jel imate preporuku za nekoga ko se bavi lakiranjem i impregnacijom postojece stolarije?
A dje estetski momenat sa PVC :D.
Što se tiče lakiranja, to se na licu mjesta mora raditi uglavnom. Slabo će se ko htjeti toga prihvatiti. Treba šmirglati itd sve tu.
Kod mene je svo drvo bilo zdravo, sto se ono kaze kao boca. Kad smo je skidali pojedine smo morali da rezemo. Drvo je iznutra bilo zuto kao da je juce postavljeno. Ipak sam sve poskidao jer koliko god da je drvo zdravo nema sanse da to napravis da dihtuje kako treba. Akosi krenula u rwnoviranje bolje to sad odmah odradi jer je to masu posla i to prljavog. Treba to poslije postavljanja malterisati, krpiti rupe, gletovati, kreciti.
Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Hvala svima na savjetima. Ipak sam se odlucila za novo. Jel imate preporuku za neku dobru firmu koja radi pvc alu bravariju?
VH Montenegro iz Nikšića.
Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Ako je to Bajceta iz Pljevalja koji dugo zivi u PG i moje preporuke za njega. Iskreno ne znam kako se zove ovaj sto je nama radio, jer se predstavio samo kao Bajceta pa smo ga tako zvali i zapamtili. :fat:
Moze preporuka za majstora za klimu koji moze otici do Petrovca i provjeriti dvije klime koje toce na unutrasnju jedinicu?
Treba mi neko ko ce da rijesi problem jednom za svagda jer me sadasnji majstor vec 2 godine laze kako se konstantno nesto zacepi unutra ....
Hvala!
Miladin je otac ali on manje sada radi, sinovi (stariji vodi posao) su u poslu vec godinama.
Da ja znam sigurno rade 20-25 godina (Miladin davno poceo da radi sa roletnama, solbancima, alu lamperijom itd, kasnije su presli na Pvc i alu bravariju).
Na jednom prozoru imamo i dalje roletnu koju je on radio prije 20-25 godina :)
Doduse materinali su bili bolji.
Sto se tice Pvc-a rade sa Roplasto (njemacki proizvodjac) i Sigenija okovi
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Keramicar Podgorica?
br na PM
Ima li neka preporuka za majstora da popravlja iza kolega....stelovanje sobnih vrata(sama se zatvaraju)
Ima li ko da popravlja roletne?
Ako nema na šarke mogućnost podešavanja onda je jedina opcija da skidaš sve i da se ponovo dovodi u liniju.Vrata se šteluju prije nego se fiksiraju, posle vrlo teško.
Iskreno,ne razumijem se.Morao bi neko da vidi
Aj slikaj one šarke pa okači
Izvini,saljem cim dodjem doma
Lagano. Al najbolje bi bilo da tog istog zoveš i neka namješta. Fino je uzet 20e po vratima i ostavit sve nakrivo.
25 po vratima ali ne bih ga zvao vise pa da vrata u kuci necu imati.Ne uspjevam sliku da posaljem.To su nova vrata razlikuje se sarke od onih starih...
Ajde kad ima ova tema da vas pitam za neke majstore, interesuju me majstori koji izlivaju temelj i betonske stubove i one kosine za krov. Objekat bih radio od onih sendvic panela kao za skladista sto se koriste, ali konstrukcija mora biti betonska jer ne valja da stavim metalnu blizu mora. Paneli se pretpostavljam mogu premazati fasadnom bojom i moze se nanijeti neka fasada ?
Ne može fasadna al valjda za metal bi trebalo da se prima
Sta preporucujete da se stavi za grijanje u kupatilu? Da li mozda negdje imaju da se kupe elektricni susaci za peskire i koliko su efikasni u grijanju? Ili mozda manji nordijski radijatori? Ili nesto trece?
Da li ima neko da preporuci majstora za popravku krova (Podgorica).
Nama je radio Neckom, ali prije 4 godine, došli u HN.
Da li neko zna ko radi zamjenu onih guma na PVC bravariji, spržilo ih podgoričko sunce :D ?
Taj koji je ugradjivao, mada ako je od vaseg stana brzo je propalo?
Meni mrdnulo nije
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk