e...ne mogu da vjerujem.
Da li je ko obratio paznju na shpicu emisije "5 do 12" na Pinku?
Slayer.
'ladno.
Printable View
e...ne mogu da vjerujem.
Da li je ko obratio paznju na shpicu emisije "5 do 12" na Pinku?
Slayer.
'ladno.
Mislim da nije pogresno misliti da neki bendovi nakon sto dostignu neki nivo pocnu da rade po nekom sablonu , po uzoru na prosla dostignuca , s' tim sto tu kreativnost ne dolazi u obzir ...Quote:
Originally Posted by seTh
Da ne zna ko nesto o novom izdanju Blind Guardiana ??? Ja sam nacuo da su izdali nesto novo , ali mi nisa jos nije dopalo saka ...
Quote:
Originally Posted by BlackGoddess666
Pozdrav svima na forumu odavno nisam svracao i vidim da nema promjena.Jedino je Black shvatila ovog Katatonia al i dalje cera po svome i lupa gluposti :roll:
@ Spud: nije Blind Guardian izdavao nista novo...ali se iskreno nadam da hoce uskoro:/
Ja sam cuo da se u Beogradu po radio stanicama vrti nesto novo , a kolko je to tacno ne znam ...
ovako...(: ja volim da slusham metal i tako... volim sve pravce pogotovo power i thrash!! ALI NIKO NIKAD NECE PREVAZICI METALLICA-u!! METALLICA je najbolji bend ikad.... sve ostalo je poteklo od nje!! (:
Ima li ko shta protiv? :evil:
pa ako cemo pravo, vishe bendova koji se danas smatraju kvalitetnim su 'potekli' od Iron Maidena, koje navode kao uzore...
Koji bendovi najcesce u medijima pricaju o metallici kao svojim uzorima?
Linkin Park, Papa Roach...
Quote:
Originally Posted by Scythe
ne sprdaj se,bez mene :?
Quote:
Originally Posted by Miss_Lucifer
aj maxe nemash pojma o metalu.... kladim se da si juche kupila metal kompilaciju......svi su extreme metalci a pojma nemaju... samo cu da vam se smijem u facu kad pojma nemate!!!!
stari zaboravio si da kazesh limp bizkit i korn.... kaki si ti meni kralj pa pojma nemash....najjveci..... chast mi je shto sam ti odgovorio na forume!Quote:
Originally Posted by [alien_with_N_attitude
da. zaboravih da pomenem Bizkite i Korn.Quote:
Originally Posted by Scythe
ali Korn barem valja.
meni je chast sto znam padezhe.
ao...maxe,ol?
niko ti nije dira METALICA-U
:D :D :D
Protiv metallice nadam se da nema toga.A ko ima neka prca shto hoce METALLICA je zakon za sve!Ali ne bih isao toliko daleko sa tim uzorima.Recimo svi bendovi bilo Power bilo Heavy ugledaju se na Maidene Judas i Saxon.Cradle of filth kao Black bend takodje se ugledao na Maidene.Gothic bendovi su se uvijek ugledali na Sisterse i njima sl.A na kraju samoQuote:
Originally Posted by Scythe
HC bendovi se ugledaju na Slayer i Metallicu.Isti je Kery King izjavio da voli Hc bendove tipa Shit Bizkit i Korn jer mu donose fanove.Kao i cuvena izjava da mrzi Power sto mu nikad oprostit necu.
Da ako prezivi tu tragediju :roll: :roll: :roll:Quote:
Originally Posted by Night_Blade
Quote:
Originally Posted by SpuD
Nece ne.Poslje toga je uslijedilo jedno 50 mailova na adresu Slayer :P
i 0 (nula) odgovora ???
Uslijedili su odgovori ali bezveze ocekivao sam vise buntovnistva :twisted:
Metallica rulllZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ......
Slayer rullZZZZZZZZZZZZZZZZZ....
Megadeth rulllZZZZZZZZZZZZZZ....
Sepultura rullZZZZZZZZZZZZZ....
[size=7]the four horsemen[/size]
nekad davno makar... :(
Cao svima! :D Htio sam da kazem da mnogo osoba slusha metall zahvaljujuci Metallici barem u crnoj gori,[ne govorim gluposti jer se valjda svi mi metalci donekle poznajemo i kad pitad nekoga koja je grupa zbog koje je poceo da slusa metal vecina njih mi je reklo ili metallica ili iron maiden,ali prva grupa u mnogo vise slucajeva]i nije normalno izgovareti gluposti kao Metallica je uzor nekim new metall bendovima u negativnom smislu.Ja imam diskove od linkin parka do dimmu borgira preko blind guardiana i dream teatra i imam ih mnooooogo ali je metallica jedna jedina i ne moze niko da se mjeri sa njom.a sto se tice new metalla i ostalog,pa neki su mnogo bolji od tih nekih kao recimo kultnih bendova koje su pominjali takvi veliki poznavaoci metalla kao sto su pojedinci sa foruma.samo me zanima sto ih smatrate boljim,jeli zbog te moci koju nose,jer je ja vidim u velikoj kolicini i u mladjim bendovima.
Pravo zborish!! (:Quote:
Originally Posted by RembranT
http://nyctea.ath.cx/misc/Burzum_dead.jpg
Respect ovom covjeku.
Varg is dead. Long live Varg.
:(
A onda nadjem ovo:
24.11.2004
Another fake rumour is spread in the Internet: Varg Vikernes is dead? Relax boys and girls Varg Vikernes is still alive!
Yebem ti internet.
Ali on ti je stvarno mrtav ... Namrtvo ...
Ha ha ha ha ha
Sta se sve nece izmisliti :lolblue:
Ovo su izgleda detalji sa nekog jako tuznog skupa ....
Turntablerocker...provali dvije najjace stranice na internetu:
http://www.hyde40.freeserve.co.uk/BL...ER%20ALLES.htm
http://www.meinewebseite.net/cgi-bin...erid=100041817
uzivajte :lolblue:
ja se evo 10 minuta 'komatim' :lolblue:
Varg nije mrtavQuote:
Originally Posted by [alien_with_N_attitude
To je neko srao jer mu je bilo dosadno
14/88
Quote:
Originally Posted by [alien_with_N_attitude
Joooj shto su opasni ! :lol:
xaxaaxaxaxaxaxaxaaxax
:lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
blazo,ubices me
xaxaxaxaxaax
:lol:Quote:
Originally Posted by [alien_with_N_attitude
http://dj_kilibarda.users.cg.yu/kiss.jpg
a onda nam evo (svima nam dragih) gothicara.
slike su avantgarda totalna.
najljepshe ribe na netu.
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=19442
http://www.yumetal.net/forum/index.p...9442&st=20
http://www.yumetal.net/forum/index.p...9442&st=40
http://www.yumetal.net/forum/index.p...9442&st=60
http://www.yumetal.net/forum/index.p...9442&st=80
(stranice preuzete sa www.yumetal.net foruma)
http://www.subvulture.com/archive/ugly_goth_couple.jpg
mislite o tome.
http://www.gothicgirl.com/albums/album86/Melba17.jpg
ljubi je majka.
p0z
ova teta nema sike.
http://www.vampirefreaks.com/pics/mike/03.jpg
zamisli tako nesto imat u kucu , pu pu pu daleko bilo
http://www.geocities.com/airacc1000/BURP.gif
sve lepse od lepseg :yipiiii:
http://www.gothgoose.net/images/marci1.jpg
moja mala.
p0z
ej,dobra ti riba
[size=5]Dimebag Darrell Killed In Ohio Concert Shooting[/size]
http://www.mtv.com/news/articles/149...headlines=true
Ovaj put nije dezinformacija.
Razumijem da je to USA...ali - ubijanje gitariste u sred koncerta? Pa toga ni kod nas nema.
R.I.P.