Originally Posted by
kimmi
Da se pofalim.....Trgovah sa drugom po pola neka 2.5 hektara zemlje. Iskočilo baš baš povoljno, pa prelomismo i kupismo.
Nego, malo više od pola placa je u livade i lastve, a nedje pola ima neku rijetku šumu. Kolko se uzima za krčenje zna li ko? Možda hektar ima da se iskrči.
E sad... ajde da se i išega do korijena (možda da se ja i drug iscimamo i to odradimo sa motorkama), što treba činjet da to opet ne raste. Newbie sam u ovome totalni, svaki savjet je dobrodošao.
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk