Sutjeska-Bokelj 2:0
Shushnar se odma upisao, mada nijesam neshto precerano zadovoljan. Ovaj Isidorovic je dobar igrach... Duplo je bolje igrao 2. tim, tj. omladinci drugo poluvrijeme.
Printable View
Sutjeska-Bokelj 2:0
Shushnar se odma upisao, mada nijesam neshto precerano zadovoljan. Ovaj Isidorovic je dobar igrach... Duplo je bolje igrao 2. tim, tj. omladinci drugo poluvrijeme.
Toliko o redovnim platama, lazima o Evropi i ostalo sto ide uz to:
http://niksickisport.site90.com/?p=3...+smo+gladni%21
Opushteno samo. ;)
Bice nama opusteno kad pocne liga. No smo se eto koliko toliko pojacali, da vidimo kakav je ovaj stoper u narednim danima.
Pushti mi izlapjele starce i nikshicke alkoholichare... Bata Dzeverdanovica i kompaniju.
Sve ono sto sam najavljivao danas se ostvarilo. Misko Zarubica je izgurao svoje. Smijenio je sportskog direktora i predsjednika kluba, a i Gaga nece izgleda docekati pocetak sezone. Misko je zahtjevao da njegov sin igra, ta velika Zvezdina nada, koja nidje nije mogla da igra, sto je Mitar kategoricki odbio, kao i Gaga kao trener. Na to je Misko povukao par poteza, i smjenio citavu upravu, otkazan je trening, a novi stari direktor je Piro, a nas dragi gradonacelnik Nebojsa je ponovo predsjednik. Inace trening je otkazan zbog opste situacije u klubu, a i tuce koja je zamalo izbila izmedju Ribe ( Jovan Nikolic ) i mladjeg Zarubice. Riba je reagovao u ime vecine igraca. Sve su prilike da ce i Gaga otici, a Mijan zauzeti njegovo mjesto. Toliko o Evropi, ozbiljnosti, i buducnosti Sutjeske, kad je jedan covjek iznad kluba, i to je jedina istina. Sjutra ce u novinama vjerovatno izaci tekst kako je Zarubica odbio PSV zbog Sutjeske. Ovakvim dusmanima Crnogorskog fudbala zelim sve najgore u zivotu.
Bjeshe Mishko Zarubica mudovishte da on povlachi veze... Samo sitna riba u ovom moru plavom.. Ok je sve. ;)
Nema shanse da mali Dejan Zarubica bude na tribinama pored Miska zivog u Niksicu, a prelazni je zavrsen, Sutjeska ga je registrovala ( Piro ). Trenutno poslujemo sa dvije uprave. Situacija juce u Savezu, kod jednog "gospodina": zvoni telefon, zove Joco da ce da posalje ugovore i da ce neko donijeti to za pola sata. Poslije pet minuta zvoni telefon, zove Piro kaze jedini dokumenti koje smijes da uzmes su od mene. "Gospodin" iz saveza ne zna sta da radi, kome da vjeruje i od koga da uzme papire, i komentarise stvarno bruka sta rade tom malom Zarubici. Ubrzo nakon toga stize poziv i od Miska.
ja sam bas cuo suprotnu pricu, da je jedan od clanova upravnog odbora (od njih 15) a koji je u vrhu nk policije protiv toga da mali miskov igra i da ga dok je on tu nece igrat...
Vele da je bila i neka tucha prije neki dan,sutjeska-iskra... Da se vi to ne spremate u kakve borilačke sportove? :P
Zna li se sto se to cini u tu Sutjesku i ko sabotira..
T–Com 1. CFL 2012/13, Bookmakers Winner
5.60 Budućnost
6.70 Zeta
6.99 Čelik
8.00 Sutjeska
8.20 Rudar
9.99 Mladost
11.0 Mornar
11.0 Mogren
16.0 Grbalj
17.0 Lovćen
17.0 Petrovac
18.0 Jedinstvo
Ali Mladost umalo da se ugasi i 20ak dana kasnije dovede neka odlična pojačanja. :D
A zato Čelik postaje Bilbao, samo nikšićane dovodi. Može od igrača iz ovog grada da se stvori sasvim fina ekipa, ali opet .. Ču Peđa Videkanić, neka ga je sramota kako igra. Otjeran jedan Bojić. Ne znam .. Možda je bolje da Drinčić ima veću minutažu, jer je odličan i može da masu napreduje, ali jedan je Boja. Sa njim se nijesam bojao.
Danas se opet nije treniralo zbog Zarubice. Prenijele su i Vijesti pricu, samo nijesu nista detaljisali, vec samo pomenuli. 6 dana prije utakmice sa Buducnoscu.
***** ti državu u kojoj može da se Miško Zarubica kurči.
Znao sam, tome klubu jednostavno ne može dobro da se desi.
Ovo se ne bi smjelo propustiti.
Mugose juniori su sada u upravi a dovedeni su odlicni igraci za nasu ligu, kao sto su Drasko Bozovic, Marko Scepanovic, Ilija Spasojevic, Ermin Seratlic, Milan Radulovic...
Sto se tice odlazaka, valja napomenuti da su klub napustili izmedju ostalih Merdovic i Lazar Martinovic koje cemo ubuduce gledati u dresu Grblja, kao i Rasovic koji je zavrsio u Zabjelu.
Juce na Atlas tv trener Buducnosti Dragicevic rece da se Buducnost nece dalje pojacavati a postoji mogucnost da 2-3 igraca odu.
Završen prelazni rok
ČELIK
došli: Kalezić (Novi Sad), Gačević (OFK Bar), Simić (Srbija), Kolev (Moldavija), Račić (Napred*ak), Videkanić (Bokelj), Ćulibrk (Sloboda Užice), Vuković (Sutjeska), Mirković (Jedinstvo).
otišli: Dubljević (?), Kuduzović (Čelik Zenica), Vukelja (Kazahstan), Bojić (Mogren), Vučinić (?), Brnović (?).
SUTJESKA
Došli:
Dragan Radojičić, trener (Rudar)
Đorđe Šušnjar, napadač (FK Vojvodina)
Ivan Janjušević, golman (Vašaš, Mađarska)
Darko Isidorović, napadač (Metalac, Srbija)
Nebojša Skopljak, štoper (Novi Sad)
Srđan Bečelić, defanzivni vezista (FK Vojvodina)
Dragan Jakovljević, ofanzivni vezista (Gloria A., Rumunija)
Otišli:
Boris Lakićević (slobodan, Rudar)
Božo Marković (slobodan, Mornar)
Danilo Vuković (slobodan, Čelik)
Tomislav Ćiraković (slobodan, bez kluba)
Mitar Daković (slobodan, bez kluba)
Gojko Žižić (slobodan, Lovćen)
OSTALE EKIPE:
BUDUĆNOST
Došli: Kurbegović (Švedska), Asanović (Jedinstvo).
Otišli: trener Radulović (Kazma, Kuvajt), Kojašević (Astana), Matić (Bratstvo), Radonjić (Kazma, Kuvajt), Dragojević (Viđev Lođ), Gardašević (Mogren), Rašović (Bratstvo – pozajmica), Bojić, Terzić, Raičković (Bratstvo – dvojna), Tatar (Mladost – dvojna), Ljuljanović (Zabjelo – dvojna), Bojan Kopitović (Zabjelo – pozajmica), Orahovac, Tomković (Dečić – dvojna), P. Vukčević (Flj*amurtari), Radović (Zeta).
RUDAR
došli: trener Rakojević, Damjanović (OFK Bar), Krkeljić (Mladost), Lakićević (Sutjeska).
otišli: trener Radojičić (Sutjeska), Radusinović (Grbalj), Mijatović (Iran), Stojanović (Azerbejdžan).
MOGREN
došli: Bojić (Čelik), Gardašević (Budućnost), Nuhodžić (Dečić), Popović (Vlaznija).
otišli: Đorđević (Zenit), Stevović (Lovćen), Krstić (?), Račić (Igalo), Ćulafić (?), Šćekić (?), Tatar (?).
ZETA
došli: Ajković (Dečić), Kovačević (Partizan), Radović (Budućnost), Jovović (Grbalj).
otišli: Đuretić (Bratstvo), Smolović (?).
PETROVAC
došli: Jablan (Vlaznija), Lakić (Lovćen), Pepić (Dečić), Đukić (Dečić), Gazivoda (Budućnost).
otišli: Dragićević (Indonezija), Masoničić (Mornar), Čarapić (?), Mikijelj (?).
LOVĆEN
došli: trener Halilović, Stevović (Mogren), Vušurović
(Bokelj), Novović (Berane), Žižić (Sutjeska).
otišli: trener Kavaja, Ćetković (Mladost), Lakić (Petrovac), Sekulić (Mornar).
MLADOST
došli: Seratlić (Jagielonija), D. Božović (Izrael), Radulović (Dečić), Mandić (Austrija), Ožegović (Austrija), Kordić (Vojvodina), Soković (Vojvodina), Nelević (Dečić), Spasojević (Indonezija), Tatar (Budućnost), Bakrač (Kom),
Šćepanović (Mađarska), Ćetković (Lovćen).
otišli: Raičević (Dečić), Merdović (Grbalj), Martinović (Grbalj), Raičević (Bokelj), Rašović (?), Kostić (?), Pejaković (?), Lončar (Poljska), M. Dževerdanović (?), N. Dževerdanović (?).
GRBALj
došli: Đalac (Novi Pazar), Matić (Novi Pazar), Regipović (Hajduk Kula), Radusinović (Rudar), N. Bogdanović (Malta), Merdović (Mladost), Martinović (Mladost).
otišli: N. Radulović (Jedinstvo), A. Jovanović (Zabjelo), Simunović, Milić (?), Lađić (Francuska), Jovović (Zeta), Mićić (?), G. Jovanović (?), Kajević (?), Kaluđerović (?).
MORNAR
Došli: Rajković (Berane), Marković (Sutjeska), Sekulić (Lovćen), Masoničić (Petrovac), Stanišić (inostranstvo), Radovanović (Srbija).
Napustili: Jasavić (Jezero), Dabović (?), Tomašević (?), Golović (?), Šćekić, Knežević, Vukamarković (OFK Bar – dvojna).
JEDINSTVO
došli: N. Radulović (Grbalj), Šćekić (Berane), Aković (Berane), Rosić (Beograd Karaburma), Bećirović (Ibar),Kljajević (Grbalj).
otišli: Vujačić (Dečić), Mirković (Čelik), Asanović (Budućnost).
Valjda ce Neso Brnovic u Mogren, prelazni rok za igrace iz inostranstva traje jos 10 dana...
Dan naravno ne smije da progovori rijec protiv Zarubice, evo teksta:
Quote:
DEJAN ZARUBICA – METAFORA SUTJESKINOG LJETA
Više sa praktično i ne priča o fudbalu, zanimljivije je ono – oko fudbala. U sportskom smislu, Sutjeska sa ovakvom klimom ne može naprijed.
Nažalost, i fudbaleri i stručni štab našli su se između čekića i nakovnja. Bez ikakve potrebe, u aktuelne igre kraj Bistrice uvučen je i omladinski reprezentativac Crne Gore Dejan Zarubica.
Grijeh je preko leđa jednog mladog, talentovanog sportiste voditi rat. Zarubica, koji se iz Crvene zvezde vratio u matični klub, nije želio da bilo šta kaže o tome šta se to proteklih dana dešava kraj Bistrice, da li fudbaleri napuštaju trening kada se on pojavi na terenu.
– Ne želim ništa o tome, jednostavno nije vrijedno komentara, sve što ima da kažem o sebi, govorio sam i reći ću samo na terenu. Drugo me ništa, vjerujte mi, ne interesuje – istakao je Dejan Zarubica.
Fudbaleri i stručni štab jednostavno ne smiju biti uvučeni u bilo kakvo zbrajanje glasova za i protiv.
Javnost je detektovala da dva nazovi-suprotstavljena krila predvode predsjednik Mitar Matijašević i direktor kluba Andrija Vujović.
Sve što se događa prethodnih dana, jednostavno više nije samo njihova stvar. Rubikon se mora preći, glave se se ne mogu više nojevski gurati u pijesak. Bez napetosti, velikih riječi, javnosti se mora reći u čemu je problem. Javnosti se mora ponuditi istina. Nekada čovjek pomisli da na istoj adresi postoje dva kluba. U čijim je rukama sudbina Sutjeske, ko odlučuje? Kao i u svakoj priči, najviše nas zanima rasplet. Sutjeskina priča nikako da se rasplete. B.K.
Preuzeto od “Dan-online”
kolko sam ja upoznat, a mislim da jesam, andrija vujovic vise ne obavlja funkciju u klubu, da je smijenjen totalno na skupstini prije 10tak dana
Od danas se puno lakshe dishe. Zavrsheno je sve. Ajde pa da se gazi ova sezona.
Pa šta je odlučeno na kraju ?