Originally Posted by
DJuzla
Kako se izblamirah danas pa samoga sebe mi je zao bilo.
Idem oko zgrade, i vidim poznanika, zapravo je kum od druga, izasao iz auta i krece ka ulazu, fenomenalan momak, i idem ka njemu da mu se javim. Ja idem ka njemu s kezom, on me ugleda ali gleda me cudno, ja mu se primicem na metar krenuo ruku da pruzam, kad ljudi ladno nije to taj momak koji sam mislio da je, no lik neki koji toliko lici da to nije normalno.
Cudno mi bi sto nemam povratni kez, al reko mozda je umoran i skontam tek na metar da to nije on.
Lik me gleda onim pogledom "momak, je li sve u redu?"
Sto cu, siroma, izvini reko, pomijesa sam te s nekim, ka jado poslednji.
Je li se desavalo i vama nesto slicno ili sam skaopr?
Da napomenem da mi je vid odlican!