Spavaš li mirno JK
https://youtu.be/TWtqWD3TlaA
Printable View
Spavaš li mirno JK
https://youtu.be/TWtqWD3TlaA
https://m.youtube.com/watch?v=KfCRAdVDbx8
Ja ne svijetlim, ja sijevam...
Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Od svih majAka koje su pred skupstinu, 30% su muske majke, 30 % majke koje nijesu radjale do sad, 20% neki frkuncici i ostalo su majke sa 3+ djece. Sve ukupno ih ima nesto oko 35-40
Jes to popis radio?
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
Otpis :) I corav na jedno oko bi ih izbrojao :) A jadno je zbog koga mora 100 000 gradjana da trpi ove guzve zbog zatvorenog bulevara
https://www.youtube.com/watch?v=bdtx1nF-Ki0
Nekad sanjam da sam blijedi jahac... Koji ujase u grad sa ekipom...
http://www.tasteofcinema.com/wp-cont...arp-movies.jpg
Dan je poceo veoma tesko. Nedostatak kiseonika, koji je alkohol tokom noci iscrpio iz krvotoka, izazvao je veoma bolno budjenje; dan je bio veoma tmuran.
Nedugo zatim, cisti kiseonik je ulio zivot u mozak i tkiva, vratio je sve ono sto je alkohol, beskrupulozno, oteo tokom noci. Litar izotonicnog napitka, a onda i sangejzing, ubrzali su oporavak i u potpunosti izbrisali glavobolju i mucninu.
Mentalna razboritost/budnost, odjednom, postala je, opet, nepodnosljiva, toliko nepodnosljiva da sam morao, ponovo, poceti da pijem i to pod pritiskom od nekih 150kPa; sve je opet kako treba, dani prlaze, zivot stangira i od 7 dana u sedmici izgubim barem 3 u neznanju da sam bio ziv.
Samim tim, ocekujem da cu zivjeti barem 380 godina.
Sent by CDM app
/end
Sjedoh u kafanu da popijem pivo posle ihahaha. Ne pijem skoro uopšte više. Ne volim zamagljen um. Elem, nije to bitno no kad uđoh u kafanu svi blenu u jednu tačku ka hipnotisani. Ne trepću. Grickau nokte neki iako nije higijenski. Ne nije utakmica već oni aparati što izbacuju brojeve ili trke pasa. Upadoh u SF film. Svi se nadaju zgoditku i u životu boljitku bez motike. Kaže mi konobarica da dolaze listom parovi muž i žena, momak i đevojka... Kakav trip. Ovaj narod zaista živi od danas do sutra. Bez dugoročnih planova. Valjda ovdje izbija rat i kriza svako malo pa ne vrijedi ni stvarati jer će sve ionako nestati usled rata ili inflacije. Ušlo nam u gene to jbt. Ovo pivo baš dobro. Mali Jelen. Na CDu Čola i ona "S tobom je nešto drugo, ti si za me par..."
Sent from my GSXR1000 @299
Đe vidim te automate, ne shedam. Tačno i mene je jednom podshetilo na film, osjeća sam se ka Švarceneger u Totalni opoziv, kao da dođoh na neku drugu planetu, još sve zadimljeno, sve muškarci, smrad nekakvi alkohola i cigara i bijeloga luka.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Nedje je neko radio istrazivanje i dosao do zakljucka da u zemljama kao sto je ova nasa, greote, to jeste drzave dje je ekonomska, politicka, socijalna, moralna i svaka druga kriza, cvjetaju igre na srecu, bilo automati, kladionice, kazina... Ne znam koliko je istrazivac validan, ali ga je pogodio.
Inace....ove majke sto mitinguju, polomile su grdilo stubica "mugica" da koriste za licne potrebe. Udaraju nogoma dok ga ne obale i izvale. Naravno imaju povremeno podrsku muskih majki. Mogu mislit kako su im djeca vaspitana kad su one ovakve. Zastidje.
Izbori bi trebalo da se naprave da glasaš protiv nekog, umjesto za. Bila bi 100% izlaznost.
Nije ti loša ideja, ali kod nas bi ijopet Milojzije pobijedio.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Nebitno, ljudi bi izlazili na izbore sa oduševljenjem. I organizovali bi se svako malo. Niko nije siguran.
Dosade ove...
Kako se nadrah bijeloga luka auu
Ali, veli...
Laku noooć
Tamo gde si, možda svanulo jeee..
Ta mo gde si tiii tamo stanuuuje mi dušaa
Sve su pite pitice, samo je burek pitac.
Sveta Delta pregrijana i zagušljiva.
Omiljeno neđeljno božanstvo Crnogoraca
Makse, odgledah film sa Dženife Lorens i sad samo o njoj mislim cio dan.
Kad-tad!
Ovi:
https://media.giphy.com/media/wemE1PjNvYKti/giphy.gif
Neko pomenu Deltu...
Žao mi je ljude koji se posebno doćeruju za odlazak u Deltu.