Eto vidiš da sam u pravu.
Printable View
Eto vidiš da sam u pravu.
:-D
E tako.
Чари соде бикарбоне.
Pink M : "... Na gradnji autoputa angažovano je 70 domaćih firmi sa preko 200 zaposlenih..." Znači, 3 zaposlena po firmi.
ne radim za praznike 8. i 9. a 10 vežem s vikendom da ebe oca!
Haha, a salim se nisi bio to reka nego reko da ti uvalim foru.
Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
Ministar bez portfelja, to je ono kad primas 2000 eura iz drzavne kase a sjedis doma ili ides kroz grad i falis se kako si ministar.
http://www.vijesti.me/vijesti/vucino...-vijecu-927701
Kuku meni bez nje a boga mi i sa njom..
Želim hrabrost žena, koje po ovakvom danu obuku suknju - haljinu i donji dio garderobe u bijeloj boji kad im je ciklus u toku...
neko je zapalio ogroman dzoint...
Osjećam glad!
Ovi "Anonimus", bar naši su sprdnja. Dođe do kakvog protesta, pokupi se njih 17 sa maskama, dignu šaku u znaku podrške i oni su svoje završili.
Ma hajte molim vas.
Samo jedno kratko obavjestenje https://www.facebook.com/images/emoj...1/16/1f642.png:).
Dragi nasi, Sky Bar kao prestizno mjesto u uglednom hotelu, zahtijeva odredjen dress code, sto znaci bez sportskog nacina odijevanja - trenerke i sl.
Hvala na razumijevanju https://www.facebook.com/images/emoj...1/16/1f60a.png!
Нема више зајебанције значи. У скај бар само у касући фармерице и несал џемпере.
mene zanima što je ovo i SL...
i kakav je odnos kad je trenerka firmirana - Gucci i sl.?
Oće li moć u pačmage naljeto?
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Ima da dođem u klompe bolničarske idući put.